Pereiti prie turinio
Snapė

Ką atneš senelis šaltis?

Rekomenduojami pranešimai

Įdomu pasidarė ką dovanosite savo artimiesiems, kolegom, darbdaviam, meilužiam...

O galbūt net pasisemtume gerų įdėjų vieni iš kitų. O po kalėdų ir pasigyrt galėtume ką gavom .

 

Aš mamai nupirkau perlų vėrinį kurio ji labai nori, patėviui šešis švyturio bokalus, dukterėčiai game boy'ų, seseriai stikliukus.

 

Tik va, ką savo meilei dar nesugalvojau, noriu ko nors romantiško, tik nepraktiško, ne tos praktiškos dovanos jau atsibodę. Gal jūs turit gerų minčių?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes mamai ir sesei (mano) padovanosim televizorio,papugai padovanojom papugina (kurio ji dar kol kas nemyli),vaikam tikriausiai bus padovanotas televizorius kompiuteryje (vyras niekaip ka?kokios jam detales neranda pirkti,o ?iaip tai bevaik padarytas),vyrui a? padovanosiu save,o jis man koka nors romanti?ka pasisedejima jaukioj ma?oj kavinukej.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyro duktereciom nupirkom Oliziukus(kur laistai ir "plaukai"dygsta).Planuojam sunenams pirkti kvepalus(tie paaugliai),paciam maziausiam-zaisliuka koki,mamai - Ibero papuosala,broliui su zmona -Rygos burbulus voniai,muiliukus,vyro sesei-Ibero,uosvienei-dar nezinau.O su vyru susitarem-jei bus premijos,tai pasidalinsim pusiau ir nusipirksim kas ko nori.Neromantiska?Pabandysim.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...vyrui a? padovanosiu save...

 

 

Man jau atsibodo irgi save dovanot :doh


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man jau atsibodo irgi save dovanot :doh

Indre,svarbu,kad jam nenusibosto :geda


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre,svarbu,kad jam nenusibosto :geda

 

 

Jam tai niekada nenusibosta, ir per penkerius metus noras tokia dovana atsikratyti dar nebuvo atsirad?s. Bet man jau nebeadomu, noriu padovanot paeia paeiausia dovanel? :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš nupirkau vieną kolkas dovaną savo kaip ir sesutei kūno priežiūros rinkinį, pienelis, pilingas, ir kremas. ji studientaka tai manau geriausia ka galejau isrinkti. mama dievina Rygos muilą ir muilo burbulus voniai, turbūt bandysiu ką nors iš tos operos. sunkiausia dukrai ir krikštasūniui, jau nupirkusi esu abiems po storą didelę pasakų knygą ir tapkes šuniukus, bet trūksta dar kažko, kolkas neradau dar ko.

na broliui su broliene gal kokį geresnį konjako buteliuką ir saldainių dėželę.

tėčiui neįsivaizduoju ką nes labai pyksta kai jam ką nors perki. o brangiausiąjam sugalvojusi gal 5 varijantus tik kolkas neatsirenku kurį. sau įtariu pasidovanosiu Fagor firmos greitpuodį.

na liko brolio dukra ji 13 - kametė kolkas nežinau ką ir nupirkti būkit geri patarkit ką.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na trylikmete nelygu trylikmetei. Kokie jos pomegiai? Ar domisi jau berniukais, ar vis dar ?aislai rupi ir t.t.?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesa paskaiu ta trylikmetė čiudna mobiliakas rankoj ir viskas niekas jai neįdomu niekas negerai tokia maža bobutė. galvoju gal kompaktą kokį... nu nežinau.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jam tai niekada nenusibosta, ir per penkerius metus noras tokia dovana atsikratyti dar nebuvo atsirad?s. Bet man jau  nebeadomu, noriu padovanot paeia paeiausia dovanel? :rolleyes:

Mano trylikametei labai tinka dideli mik?ti pliu?iniai ?aislai.Arba dar tikto koks geras kompiuterinis ?aidimas (bet eia reikia,kad jos skona atitikto,o tai labai sudetinga).Ir aplamai am?ius toks sudetingas-i? vaiki?ko dalyko jau i?augus,o iki suaugusio-dar nedaaugus.Pernai tai buvo mada vaiki?kai kosmetikai,dabar turi tris rinkinius ir daugiau ta kosmetika nesidomi.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas nupirkau tik savao sesei labai grazius auskariukus ir apyranke is iber.ir dar pridejau Rygos [utas i vonia..:)vat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eia a? bi?ka ne a tema, bet kas eia per rygos putos, muilai ir t.t. A? apie tokius nieko nesu girdejus...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.