Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Užsienio kalbų mokymas

Rekomenduojami pranešimai

Mano draugė ištekėjo už belgo ir gyvena Belgijoje. Ji su dukra kalba lietuviškai, vyras- belgiškai, močiutė- rusiškai. Mergaitei 15 mėn. ir ji dar nekalba. Visi laukia, kokia kalba ji prabils.

Ši situacija yra natūrali.

Ką manot apie tėvus, kurie savo penkiamečiams (o gal ir anksčiau?) samdo užsienio kalbų mokytojus, veda į įvairius kalbų būrelius?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vajej, kokia idomi situacija :hm:

na jei tik tevai turi pakankamai pinigu samdyti ivairiu kalbu mokytojus tai pagirtina, bet tik tiek kad ar ne per daug tokiam mazam vaikui :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galvoju, kad jeigu vaikas neturi galimybės natūraliai mokytis užsienio kalbos, kaip mano minėtu atveju, tai nereikėtų jos mokyti iki 7-erių. Gal vaikui naudingiau pirmiausiai gerai išmokti gimtąją kalbą, atsikratyti šveplavimo ir pan.

Tiesa, aš džiaugiuosi, kad mano aštuonmetis mokosi dviejų užsienio kalbų- anglų ir vokiečių. Jam yra keturios savaitinės pamokos (dvi anglų, dvi vokiečių.) Moko tik šnekamosios kalbos.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš galvoju, kad jeigu vaikas neturi galimybės natūraliai mokytis užsienio kalbos, kaip mano minėtu atveju, tai nereikėtų jos mokyti iki 7-erių. Gal vaikui naudingiau pirmiausiai gerai išmokti gimtąją kalbą, atsikratyti šveplavimo ir pan.

Tiesa, aš džiaugiuosi, kad mano aštuonmetis mokosi dviejų užsienio kalbų- anglų ir vokiečių. Jam yra keturios savaitinės pamokos (dvi anglų, dvi vokiečių.) Moko tik šnekamosios kalbos.

bet ar ne per sunku? :)

kartais man tu mazameciu pagailsta, kuomet tiek daug mokos, o juk dar visas gyvenimas pries akis :rolleyes:

o jiems juk vaikyste...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o man kazkaip sunku kalbeti su mazyle lietuviskai, nes gyvenu su airiu, o lietuviu draugu cia neturiu, tai as taip pripratau bendrauti angliskai, kad kazkodel liezuvis neapsivercia kalbeti lietuviskai su dukrele..nors zinau, kad reikia pradeti mokyti nuo mazumos, nes vaikai kaip kempines viska sugeria ir jiems tikrai nesunku to ismokti, o be to norisi, kad galetu bendrauti su savo seneliais lietuvoje..vis kiekviena diena zadu, kad jau pradesiu ir taip tik zadu, bet nieko nedarau :geda: ..nors kai bendraujam su mano tevais per Skype, kalbame lietuviskai ir mano mazyle vis pagauna kelis zodzius, jau sako mano brolio varda Mantas ir Mociute gana aiskiai..taip noretusi, kad viskas butu paprasta :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat sunku su dukra kalbėti rusiškai .

Atrodo viskas, nuo dabar kalbame rusu kalba... praeina kiek laiko ir vėl lietuviškai pradedu kalbėti...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man taip pat sunku su dukra kalbėti rusiškai .

Atrodo viskas, nuo dabar kalbame rusu kalba... praeina kiek laiko ir vėl lietuviškai pradedu kalbėti...

 

Puikiai tave suprantu, Kicule :mirksiukas[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunuoliai kas sugeba šeimoje kalbėti dviem kalbom

Mūsų auklėtoja yra rusė, tai aš jos paprašiau kad kartais su Livija rusiškai pakalbėtu. :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesuprantu tokio požiūrio.

Kalbėjau su vaikais tik lietuviškai,vyras-tik rusiškai.Dabar tai jau jis kartais ir lietuviškai su jais kalba,o kai maži buvo-niekada.Rezultatai puikiausi-vaikai iš karto prabilo dviem kalboms,beje,beveik nepainiojo žodžių.Mažiukai labai gabūs,jie lengvai skiria,kad čia mamos kalba,o čia tėtės.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia kalba seimoje kalbate? :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš su vyru lietuviškai,vaikai su manim lietuviškai,o vyras su vaikais rusiškai.Paskutiniu metu kartais jis kalba su vaikais lietuviška,kai namų darbus pvz.padeda padaryti.vaikai tarpusavyje dar angliškai kartais pašneka-mokykloj juos tą kalbą gerai išmokė.O kai pirmi komp.žaidimai pas kjuos atsirado,viskas buvo rusiškai,tai men tekdavo sėdėti skaityti tekstą,nes rašytinės rusų kalbos jie mokytis tingi, o aš verti nenoriu.Jei gyvenime prireiks kada -patys išmoks.

Klausykit,o jums nesudėtinga su savo vaiku ne gimtąja kalba kalbėti..man tai sunku labai būtų..


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo gimtaja kalba kalbu tik su teveliais ir su mocioutem telefonu, tai bun karta i menesi :brrr: Neturiu dabar su ko as savo kalba kalbeti. Visai nesenai kai buvom VLN., vien i parduotuve nuiti uzteko, man buvo taip keista kad rusu kalba tiek daug zmoniu kalba.

O kadangi seimoj mes nuo pat pradziu kalbame lietuviskai, tai as net ir nepastebejau kaip pradejau ir su vaiku kalbetu sia kalba, aisku mes skaitom knygutes, mokinames eilerastukus, moka ir supranta kokie vardai ( у бабушки и дедушки) ir t.t. bet kad istysai kalbet savo kalba su ja neiseina :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.