Pereiti prie turinio
GEISTĖ

10 Dievo įsakymų

Rekomenduojami pranešimai

Ką apie juos galvojat? Ar jų laikotės?

O gal jų net neprisimenat? :hm:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesilaikau 3

dėl 8 labai stengiuos :brunette:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as zinau kad ju yra 10 ir dydysis istatymas, bet ju isvardint visu negaleciau, (saunuole, Eitvyde :pack2_thumbup[1]: ) zinau kas galima kad ne ir stengiuoi elgtis kaip ir priklauso civilizuotam pasauly elgtis :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš visų net nežinau :doh :geda šiaip stengiuos gyventi be nuodėmių, blogų darbų, nes bijau Dievo :mirksiukas:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mozės Dekalogas toks lakoniškas ir kartu toks sudėtingas. Kuo daugiau prasmių suteiki vienai ar kitai eilutei, tuo sunkiau lieka laikytis iš pirmo žvilgsnio atrodančių visai nesudėtingų įsakymų.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Argi galima vadint gyvenimu , laikantis įsakymų ir taisyklių :mirksiukas: tai tik egzistavimas , o aš noriu GYVENTI :clap:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stengiuos gyvent dorai ir saziningai


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš eilės visų įsakymų neišvardinčiau,bet šiaip juos žinau.Gyvenu negalvodama,ar nusižengiau jiems,ar ne.Turiu savo sąžinę,pareigos jausmą,atsakomybę ir t.t.Galbūt aš ko nors nesuprantu,bet kai kurie įsakymai man nesuprantami.Neturėti kitų Dievų.Ar čia ne egoizmas?Ir kodėl mirus,žuvus ar susirgus žmogui,sakoma:"Tokia Dievo valia."Tai ką?Taip išeina,kad Dievas nori,jog kitas žmogus mirtų?O tai kur įsakymas:"Negeisk mirties.Nežudyk."


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na zinau juos ,bet ne is eiles .nesilaikau ju labai grieztai ,taciau zinau kad keliu tikrai neusluzyciau tokiu kaip :nezudyk,gerbk svao teva ir motina.ju tikrai nepazeisciau.taciau tikrai gyvenimas netektu prasmes jei negaletume juo pasidziaugti ir turetume laikytis kaskokiu taisykliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galbūt aš ko nors nesuprantu,bet kai kurie įsakymai man nesuprantami. Neturėti kitų Dievų. Ar čia ne egoizmas?

O koks dar egoizmas? Juk jis yra vienintelis Dievas. Kitų juk nėra. Tai jo dėka tu esi. Tad jei jau tiki į jį, tai šitas įsakymas yra pats lengviausias.

Ir kodėl mirus,žuvus ar susirgus žmogui,sakoma:"Tokia Dievo valia."Tai ką?Taip išeina,kad Dievas nori,jog kitas žmogus mirtų?O tai kur įsakymas:"Negeisk mirties.Nežudyk."

Na jei žmogus susega, tai jam tai lėmė Dievas. Kam to reikia? Dažnai po sunkios ligos žmogus kitaip žiūri į gyvenimą, pasikeičia. Čia kaip koks išbandymas, gal savęs pažinimas. O kai žmogus miršta, juk jei buvo doras, tai eina susitikt su Kūrėju, tai čia kaip ir nieko baisaus tam žmogui, va aplinkiniai savanaudžiai egoistai (ir aš tame tarpe) nori, kad žmogus ilgiau pasikankintų, bet su mumis pabūtų. O mirties negali geisti ir žudyti, nes ne tu gyvybę įpūtei.

 

Čia aš taip suprantu :grin:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už paaiškinimus.Sudėtinga čia viskas,bent jau man...Matyt dar suaugti reikia...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Stengiuos gyvent dorai ir saziningai

As taip pat stengios dorai ir saziningai gyventi... bet gyveni zmogus ir nezinai kas,kur ir kada tave laukia :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.