Pereiti prie turinio
uogyte

Apibūdinkite save!

Rekomenduojami pranešimai

Butu idomu suzinoti vieniems apie kitus daugiau, pvz. isvaizda, charakteri :geda: pomegius :hm:

 

:blink:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu is isvaizdos beveik neissiskirianti mergina, isskyrus savo nelietuviskus bruozus.

Aplinkiniam esu draugiska, megstanti bendrauti ir lenvai pritampantis zmogus, bet turiu ir dideli charakteri , bet ji pamato tik mano vyras

Redagavo Nicole

Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Save apibudinti sunkoka.Is salies geriau matosi. Daznai nusakant savo charakterio bruozus norisi matyti daugiau geresniu negu blogu. Esu tamsiaplauke , zaliu akiu.

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as papasakojau, taip kaip mane kiti apibudina.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as esu rudaake, tamsiaplauke, neauksta kas dar cia ...... daugiau nezinau :geda: :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
o as esu rudaake, tamsiaplauke, neauksta kas dar cia ...... daugiau nezinau :geda:  :geda:

Vaj kokios mes pamasios :laugh: :geda: :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha, pagal toki dideli aprasyma tai labai :geda: :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat esu neauksta tamsiaplauke rudaake, taciau kai siomis dienomis galima viena diena buti sviesiaplauke, kita tamsiaplauke, o dar kita raudonplauke, tai as tuom ir naudojuos - siandien as juodaplauke.

esu komunikabili, nemegstu vienatves, nekenciu sarkastisku ir snobisku zmoniu. gyvenime vadovaujuosi principu - jeigu abejoji, geriau ne. visada pasitvirtina.

visada kai trenkia man per zanda neatsuku kito, taciau trenkiu atgal.

mano yda - jautrumas (ir i asaru puse ir i rekimo). kartais pratrukstu ne vietoj ir ne laiku, bet issiverkus ar issirekus lengviau kaip reikiant pasidaro.

svarbiausia gyvenime seima ir draugai, visa kita tik antraeiliai dalykai. labiausia labiausia labiausia myliu savo broli. net kartais pati nesuvokiu kaip galima taip myleti zmogu.

tai tiek :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
labiausia labiausia labiausia myliu savo broli. net kartais pati nesuvokiu kaip galima taip myleti zmogu.

tai tiek 

Kaip fainai! Issivaizduoju kaip jam malonu kad turi tokia mylincia sese :blink: :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal kiek nors savo charakteri apibudinkit :geda


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Melynake, sviesiaplauke, vienu zodziu tipiska lietuvaite :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tamsiaplauke,zaliai-melynom akim,zodziu, netipiska lietuvaite...kadangi gyslomis teka 50% lenkisko kraujo, gal kazkokiu lenkisku tipisku bruozu yra,nezinau, dar neradau, bet ateityje butinai paieskosiu.Kartais bunu gera ir draugiska, kartais bjauri ir uzsispyrus-cia priklausomai nuo menulio fazes ir visokiu hormoniniu svyravimu organizme.O vyras mane apibudina kaip putlu ir svelnu elementa

Redagavo Nicole

Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.