Pereiti prie turinio
uogyte

Apibūdinkite save!

Rekomenduojami pranešimai

as esu as :D

Išsamiau turbūt nebeįmanoma :lol:

um,cia reikia draugu klausti

Pasakyk ,kas draugai,mes jau paklausim :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zalsvu akiu satene, be galo bendraujanti, linksmo budo bei draugiska :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esu draugiška ir labai mėgstu bendrauti su linksmais ir gerais žmogeliukais :victory:

Laisvą savo laiką praleidžiu prie kompiuterio tai mano silpnybė :kadaryt: :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kartais per daug pasitikinti žmonėmis, tačiau su metais besidaranti atsargesnė. Vidutinio ūgio, normalaus svorio, tamsiaplaukė ir rudaakė.

pomėgiai - M- 1 plius vos ne visą parą, fotografija mėgėjiškai ir dar keli mieli dalykai

svajonė - labai noriu paskraidyti oro balionu, bet vyras bijo aukščio. Reiks drąsių moteriškių.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na esu žemaūgė, vidutinio sudėjimo, rudų plauku, melynų akių :geda: O šiaip pasižymiu atvirumu, draugiškumu, nuoširdumu :kadaryt: O laisvalaikis mano susideda iš kryžaižodžių, kompiuterio bei aišku televizoriaus <_<

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Charakteris : Kukli,drovi,jautri,sentimentali,suprantanti kitu jausmu zmogus, nuosirdi, nepasitikinti kartais savimi ir kitais, skeptiska, rupestinga, atvira esu...... :D aisku ir draugiska ir visad padet galiu zmogui jei reikes pagalbos :hm:

Isvaizda : ne kokia :geda: putlute,stambesnio sudejimo,plaukai ilgesni nei peciu linijos (auginuos dabar juos) su skirtuku ant sono ir kirpciukais,veidas apvalus,nosis kaip parsiuko ir riesta :) akys....grazios :grin::geda: Plaukai tamsus - rudos-rausvos spalvos (nedazyti)

Pomegiai : daug ju turiu..... kompiuteris,knygu skaitymas, filmu ziurejimas,pasivaiskciojimai,vakarai,draugai,muzika,fotografuoti megtstu,bendrauti,keliauti ir myliu gamta :grin:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

aj dar pamirsau pamineti,kad esu patvirkus :hm: :D

ir ugis mano 1.72

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

<!--quoteo(post=180796:date=2009-09-02, 12:08:name=Trintamorka)--><div class='quotetop'>CITATA(Trintamorka @ 2009-09-02, 12:08) as esu as

Išsamiau turbūt nebeįmanoma

oi negaliu, perskaičiau net usžižvengiau nat viso kambario :hm: :D :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labas vakaras esu draugiska ir bendraujanti mergina.Pagal horoskopa esu saulys.Esu 162 cm ugio,tamsiu plauku,zaliu akiu. :sird1:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

sarajela, malonu susižinti :sird1:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esu pagal horoskopą vėžys tai gi viskas pas mane atvirkščiai :mellow:, jei pavyks pabendrauti pačios nuspresit kokia aš :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.