Pereiti prie turinio
Bambyna

Paauglystė

Rekomenduojami pranešimai

kaip zinia paauglyste neisvengiama. Taigi ar jums, mielosios mamytes, jau teko susidurt su paaugliu uzgaidomis? :) nes tikrai ne kiekviena mama leidzia savo dukrai isivert auskara i antaki liezuvi bamba ir pan. Ar visi jusu vaikuciu tokie ir panasus norai yra patenkinami? :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su u?gaidom dar nesusiduriau-tiesa,dukra buvo karta nukeliavus a mokykla bambos nedengianeia palaidinuke,ko a? neleidau (prisipa?ino po menesio-tiksliau pasigyre),bet pagalvojau tada-mokykloj yra mokytojai,tegu jie patys su tokiom nesamonem kovoja.O su vaiko abejingumu susiduriu pastoviai-viskas jiems neadomu,nieko jie nenori...Pati tokia buvau jo am?iaus,suprantu a? jo busena,ir ?inau,kad praeis,bet kartais neviltis ima.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man yra sunku suprasti paauglio abejinguma viskam, nenora mokytis ir pan., nes mano paeios paauglyste nebuvo problemati?ka. Visuomet buvau labai rimta, a viska rimtai ?iurejau ir turejau savo nuomon?.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tikruju as LABAI bijau savo vaiku paauglystes.Net neisivaizduoju ka reiks daryti.Atrodo-drausiu daug,bet tada kaip tik priesinsis ir darys atvirksciai mano draudimams.Jei leisiu viska paciam isbandyti-ar atsirinks pats kas gerai,o kas blogai...Man nedraude,ir atsirinkau pati "pelus nuo grudu".Bet ir tu pagundu buvo maziau...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? siaubingai nemoku drausti... Mano beda- per daug leid?iu... :doh


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko tais draudimais nepasieksi...mano paauglystes laikais buuvo mano tevo skyrybo pikas,tai vaikais tuo metu jie nesidomejo.Tokia laisv? turejau-plaukai ?iau?ias prisiminus...bet ka?kaip i?gyvenau.

Zmonike,jei vaikai jausis mylimi,didelio problemo ir nebus.A? ka?kada irgi labai bijojau,kad nerasiu su jais bendros kalbos.Jei i? smulkmeno nedaryti problemo-vaikams nera prie? ka protestuoti.O tokio svarbio dalyko,del kurio reikia principus rodyt-tiek ma?ai,kad nera net del ko su vaikais bartis.Tik i? aplinkinio da?nai i?girstu,kad per daug a? juos lepinu,per daug jiems leid?iu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai priklauso, kokio charakterio vaikus turi..mano dukrele dar maza, todel galiu tik isivaizduoti, kaip ten bus..bet prisimenant savo paauglyste, tikrai nenoreciau buti tokia kaip mano tevai kad buvo..manau, jei pradedi nuo mazens su jais kalbeti, kaip lygus su lygiu, ir aiskinti, kas yra gerai ir kas ne, tuomet butu daug lengviau paauglysteje..zinoma, tai irgi priklauso, kiek artimos esame su savo vaikais..as bent jau manau, kad leisciau savo dukrai spresti, ka jai pasirinkti, pries tai isaiskinus galimas blogo pasirinkimo pasekmes..pati buvau velniu prisveitus ir ismokau atskirti gera nuo blogo, bet pamenu, kad kuo labiau mane tevai varze, tuo labiau norejosi kazka atvirksciai padaryti..o nuo visu blogybiu mes savo vaiku tikrai neapsaugosime, be to visi juk mokomes is savo klaidu..taigi, manau nereikia bijoti, kad ir musu vaikai pasimokys is savo klaidu.. :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paauglysteje as buvau reikli labai.bet man tevai viska leido ir uz tai dekinga jiems.12metu as pirma karta nuejau i diskoteka suaugusiuju.viska dariau ka norejau nieko nedrayde.uztat atsirado savo nuomuone del visko.pabandziau parukyti,isgerti vazinejau "tusinausi" ir viskas.mano visus norus as ribojau pati.visko isbandziau ir daugiau nenorejau.nenorejau bandyti narkotiku ir esu pries juos nuo paauglystes pradzios.esu pries alkoholi.todel manau elgsiuos su savo vaikais panasiai,tik daugiau su jais kalbesiuos.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O a? siaubingai nemoku drausti... Mano beda- per daug leid?iu... :doh

 

 

aha aš tai bijau, kad man bus tas pats


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano postas parašytas prieš porą metų ;)

Na ką- turiu du paauglius ir kol kas nesiskundžiu... :lol:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai visai šaunu ;)

 

Aš tai save atsimenu paauglystėj, tai gal irgi nebuvau probleminis vaikas iš esmės.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ką mergaitės, o aš jau susidurio su paaugliškomis problemomis, žinot baisu, dabar galvoju kas bus 2-3 metų, tikiuosi kad ateisi į protą


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.