Pereiti prie turinio
Bambyna

Netvarka vaikų kambaryje

Rekomenduojami pranešimai

ar reikalaujate tvarkos is paciu maziausiuju ir vyresniu? o gal neturite tokiu problemu ir jie patys geranoriskai tvarkosi? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikai kitaip negu mes supranta tvarka. Mano dukte susitvarko kambara, kai papra?au. Bet po to pati nieko neranda. Jai viskas turi buti po akimis. Jai tvarka yra tada, kai gali matyti savo daiktus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ar reikalaujate tvarkos is paciu maziausiuju ir vyresniu? o gal neturite tokiu problemu ir jie patys geranoriskai tvarkosi? :unsure:

Reikalauju. Kai negirdi, ir balsą parodau. Vakare, prieš miegą, kambarys turi būti sutvarkomas.

Dabar rašydama apsidairiau- tvarka. Šįsyk patys susitvarkė. Nereikėjo vėjo kelti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vaikai būna kievieną vakarą aprėkti,ir eina miegoti suirzę...tada ir serga dažnai įdomiom ligom...

 

Kai visai būna baisu užeiti į vaikų kambarį,primenu nedrąsiai,kad gal reikėtų truputį pasitvarkyt...bet aplamai svarbiau yra laiminga vaikystė,o ne ideali tvarka...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis daugiau klauso tecio,tai vakare zaislus deda abu,t.y.vaikas deda,o tetis ziuri ir pirstu baksnoja"cia dar","sita padek"...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir vaikai būna kievieną vakarą aprėkti,ir eina miegoti suirzę...tada ir serga dažnai įdomiom ligom...

 

Kai visai būna baisu užeiti į vaikų kambarį,primenu nedrąsiai,kad gal reikėtų truputį pasitvarkyt...bet aplamai svarbiau yra laiminga vaikystė,o ne ideali tvarka...

 

Sakai- svarbiau laiminga vaikystė? Bet jeigu vaikai namuose turi vienintelę pareigą- tvarkyti savo kambarį. Argi blogai, kad jiems tą pareigą primenam? Mūsų vaikai ir taip gyvena kaip šiltnamyje. Viskuo aprūpinti, visi norai patenkinti.

Man patinka, kai jie būna pas mano mamą. Jau pirmą dieną ji paskirsto darbus anūkams: kasdien vištoms žolės papešt, patikrint, ar jos turi gerti, surinkti kiaušinius, vakare vištas uždaryti, kiemą sutvarkyti...Ir jie nesipurto tų darbų, nes supranta, kad kažkas tai turi daryti. O kokie darbai penktame aukšte? Vištų gi balkone nelaikau... :bigsmile:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisimenu kai buvau mazesne mama leipdavo tvarkytis kambari.o kai susitvarkydavau visada ko nors nerasdavau..taigi manau kai turesiu savo vaiku niekada nereikalausiu susitvarkyti.nebent per sventes ar bent truputi apsitvarkyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

istikro tai sunku,pas mus tai tragedija, zaisti labai linksma o zaislus tenka mamai tvarkyt.nu geriausiu atveju tetis mamos pagaili.matyt kazur spraga yra pacios.tikiuosi tai isaugama :doh :doh :doh


esufainuole1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad tvarka turi buti tik neperdetai..prisimenu savo mama, kuri mane pastoviai ujo susitvarkyti..o tuomet tai taip nervino, bet dabar esu dekinga uztai, nes pati nemegstu netvarkos, bet ir nesu tas zmogus, kuris kiekviena diena ''sluosto'' visus kampelius :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vaikai kartais pasidaro tokią netvarką, kad patys bjaurisi susitvarkyti. Dukra jau panelė, bet visokių nesamonių pridaro. Rudenį ji po lova pastūmė lėkštutę su pjaustytomis morkomis. Radau tik po kokio mėnesio, nes dar gulėjo kažkoks maišiukas. Jau kai radau, tai pasibaisėjo net ir kūrinėlio autorė- morkos griežinėliai buvo susiraitę ir pūkuoti, vargšelė dukra pagalvojo, kad ten kirmėlės. Dabar jau nesipriešina mano norams patvarkyti kambarį, pabamba, bet tvarkosi.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nesutinku su teiginiu kad vaikas butinai turi tvarkytis prievarta ir riksmu tuo labiau pries mieguti.mano mazule dar visai mazyte tvarkytis dear negali,bet as prisimenu savo vaikyste.mama su teciu man niekada neliepdavo tvarkyti zaislu ar ko kito,nes vaikas turi zaisti,o nejausti baimes kad jeigu ismetys zaisliuku per daug tai jam teks puse dienos tvarkytis-jis turi zaisti atsipalaidaves ir zinodamas kad mama ar tetis bet kuriuo metu ateis jam i pagalba sutvarkant.ir pas mane su broliu kambaryje velnias koja galejo sulauzyti,bet tevai nieko nesake.ir dabar as uzaugau labai tvarkinga ir megstanti tvarka.tai nepriklauso ar tevai lieps vaikui po saves tvarkyti ar ne.tvarka ugdoma is tevu,nes vaikas mato kaip tevai tvarkosi!!! cia ,mano nuomuone. :geda


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na nesutinku su teiginiu kad vaikas butinai turi tvarkytis prievarta

Mano dukrai buvo treji ir aš vadovavausi tokiu pat teiginiu, kad vaikas gali daryti kambaryje ką tik nori. Vieną dieną manoji dukra pradėjo glėbiais nešti savo žaislus ir versti man ant kilimo. Pagalvojau, kad išnešusi žaislus ji galų gale surinks šiukšles ar bent paprašys manęs tą padaryti. Tačiau ji, susinešusi žaislus, ramiausiai liko žaisti mano kambaryje. Paklausiau jos, na kodėl ji ne savo kambaryje, ji man atsakė:" tu ką, nori kad aš žaisčiau tame šiukšlyne? Pati ten ir žaisk" tada paklausiau, kas turi tvarkyti jos primėtytus trupinėlius, o ji atrėžė:" tu, nes tu mama ir turi viską pati tvarkyti, taip močiutė sakė"

Taip ir liko, pati netvarko savo noru, visada reikia priminti, kad tai jos pareiga susirinkti paskui save. Jei neprimenu, taip ir lieka ant grindų viskas kas ten nukrenta: rūbai, nuograužos, popieriukai nuo kramtoškių, nenustatytos kilmės objektai ir viskas po kurio laiko pasidabina dulkių ritinėliais ir kandžių jaunikliais. Tai mano kantrybės pasekmė. Su jaunėliu imuosi "muštro" ir būdamas daug jaunesnis, jau turi įdiegtą tvarkos jausmą, nebereikia priminti, pats tvarkosi ir turi tam poreikį.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.