Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar katalikų ba?ny?iai reikalingi vaikai?

Rekomenduojami pranešimai

Kunigai tikrai atsakyto, kad reikalingi, bet tai tik ?od?iai, bet ne darbai...

 

Niekuomet neu?mir?iu, kaip zakristijonas mane i?vare, kai norejau savo pipirams vaikams altorio parodyti... :doh


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar manai, kad apie visą Bažnyčią galima susidaryt nuomonę iš vieno zakristijono (na kad ir iš 100) poelgio?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mums atvirk?eiai GEITE, buvom atlaiduose ?emaieio kalvarijoj ir panelei norejom i? arti altorio parodyti, buvo ka tik po mi?io dar ?mones nei?ej? tai priejo toks jaunas kunigas ir sako eikite prie pat altoroiaus ir fotografuokites, nors mes norejome papra?yti kad tik artyn u?lipti leisto. Maloniai nusteb? buvom. nevisi kunigai vienodi yra tikrai gero.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A Ba?nyeia susirenka tik eiliniai ?mones, ne visada teisingi, nuovokus. Man yra buv?, kai su keturio menesio kudikiu buvau i?pra?yta i? mi?io, nes tas ukeiojo. Band?iau dar juokauti, kad tas vaikis savaip Dieva garbina, bet tik u?rustinau davatkas. Bet mes a ten einame ne ?monio pasi?iuret, o su Dievu susitikt, visada ka?kaip randamas kelias. O tie kurie tikejimo turi ma?ai, tai jie labai uoliai seka kitus ir tvarka. Man tik ?ypsena kelia toks uolumas tvarkdario, smulkmenos juk tai, lyginant su tikejimo paslaptim.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vienas bieiulis (jis 7 m. lageryje u? katalikybes gynima buv?s) megsta taip sakyti:"Kai kuriems eiti a ba?nyeia yra didesne nuodeme negu neiti..." Yra motero, kurioms ba?nyeia- vienintele pramoga. Jos ateina a ?mones pasi?iureti, paskui papletkavoja...Mano brolien?, atejusia a ba?nyeia su ma?u vaiku, davatkos i?vare. Matai, vaiko verksmas melstis trukdo...

Apskritai yra ma?ai ir kunigo, kurie noriai su vaikais u?siimto. Klierikai bijo eiti a mokyklas praktikos atlikti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mūsų kunigas yra pasakęs, kad bažnyčioj vaikų drausminti nereikia, tegu laksto kur nori, krykštauja, verkia ir pan. O tos bobelkos, tai jos jau tokios yra, jei kas ne pagal jas, tai jau baisus nusižengimas.. vietoj to, kad melstųsi, tai spokso kaip apsirengus atėjai, kiek aukojai pinigų, ar ėjai išpažinties, ar vietoj persižegnojai ar atsiklaupei ir t.t. Kaži ar jos meldžiasi ar rituališkai kartoja maldą, nes mintys kaip ir akys greičiausiai kaži kur laksto... va todėl aš į bažnyčią ir nevaikštau.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? Mi?iose stengiuosi nieko nematyti. Atsisedu paeiame priekyje.

Nesu nusiteikusi prie? kataliko ba?nyeia, bet joje tokia stagnacija :doh


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.