Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manot, ar ?aislai gali lavinti?

Man priimtina yra nuomone, kad vaikui naudingiau ?aisti su med?io pliauska, kankore?iais, akmenukais nei pirkti jam lego ir kitokius pana?ius ?aislus.

Ka manot jus?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau.Lego neperki,nes manai,kad jis nelavina ar nematai jokio skirtumo :lego ar kanorezius delios vaikas?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? manyeiau, kad pliauska, kankore?is ar pan. lavina vaizduot?, o pvz. puzle, dar buna tokio delionio plastmasinio, medinio, kur reikia atitaikyt kokia adet ir pan. lavina sugebejimus, lego lavina kurybinguma...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nesupratau.Lego neperki,nes manai,kad jis nelavina ar nematai jokio skirtumo :lego ar kanorezius delios vaikas?

?aislus perku visokius. Mano vaikai turi jo daugyb?. Bet, mano supratimu, mes per daug ?avimes visokiais lego. Ka?in, ar jie i? tikrojo lavina?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man atrodo visi zaislai lavina.Net ir paprastos masineles ar leles.Jei ne koordinacija,mastyma,vaizduote ir t.t.,tai bendravimo igudzius,kalbejimo igudzius,nuotaiku ireiskima...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lavina ne konkretus ?aislas-o tai,kad vaikas ka?ka su juo daro,taip lavindamas pir?eiukus.O lego dar?eliniam am?iuj nepamainomas dalykas-vaikai tiek dalyko prilipdydavo i? jo,kad stebejaus jo fantazija.Dar man atrodo,kad pigus kini?ki ?aislai-barbes,ma?inytes,yra labai lavinantys,nes vaikai juos labai greitai i?rindavo a detales,paskui bandydavo atgal sudeti.Specialiai tokius pigius ry?kius vaikams i?ardymui pirkdavau.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pagalvojau-ka?kada mano dukra labai norejo barbes namo,nupirkom jai,suplojom ?imta lito,?aide ji su juo lygiai dvi dienas.Paskui atsibodo,ir toliau sekmingai state leleme namelius i? avairiausio konstruktorio.Va tokie ?aislai nieko nelavina.O kai turejo ?aislina lygintuva,tasesi su juo,kol jis sulu?o,lyginti viska paeiliui jai niekada neatsibosdavo.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dukros lygintuvas stovi ?alia manojo- visuomet abi kartu lyginam... :grin:

Man labai nepatinka mano berno numyleti ?aislai: visokie bioniklai, ka?kokie pabaisos...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man transformeriai ankseiau irgi siauba kele.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dar pagalvojau-ka?kada mano dukra labai norejo barbes namo,nupirkom jai,suplojom ?imta lito,?aide ji su juo lygiai dvi dienas.Paskui atsibodo,ir toliau sekmingai state leleme namelius i? avairiausio konstruktorio.Va tokie ?aislai nieko nelavina.O kai turejo ?aislina lygintuva,tasesi su juo,kol jis sulu?o,lyginti viska paeiliui jai niekada neatsibosdavo.

?inai mani?ke tokia pati tik su barbio namu pasi?aid?iau a? pati nes mani?ke i?sieme i? po egles de?? ir nutrenke a ?ona sakydama kas eia per ?... o kur kaladeles. taip ir neprisiliete daugiau. tai a? vis i?imu i? de?es paid?iaugiu bandau prikalbinti pa?aist, bet kolkas nesekmingai.

dabar neseniai perrinkom visus ?aislus kuriais ne?iad?iam ir nereikalingus ruo?iasu dar?eliui padovanot, tai ji pirmu numeriu atvilko de?? su barbio namu. :) na ir ka nusipirkai motin tai pati ir ?aisk.

o ?iemet per gimtadiena gavo net dvi dideles ma?inas. ne sparduotuveje niekaip nepraeidavo pro akumuletorines tas dideles, vis zurgdavo kad nori. ai?ku gavo ne tokias bet tokias kad vos ne pati gali atsisest ant jo. su jomis tai ?aid?ia.na ir ka su ja daryt?


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad kiekvienas zaislas duoda kazka skirtingo kiekvienam vaikui, juk musu mazyliai augancios asmenybes..mano mazyle tai dar tik 1.5 m. o jau tiek tu zaislu turi, ne tiek musu pirktu, kiek pridovanotu, o kai pasiziuri su kuo zaidzia, tai tikrai tik su keliais..nors pastebejau, kuo didesne auga, tuo senesniais zaislais nori zaisti, vis issitraukia kokius, kur dar kai visai mazyte buvo zaide..tik nezinia kuriam cia laikui taip bus, juk jie auga taip greitai :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka manote apie ?aisliuka Furby, vis ruo?iames nupirkti tik ar verta? ka galvojate? :)


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.