Pereiti prie turinio
haski

Jūsų augintinis ir automobilis

Rekomenduojami pranešimai

Na kaip jusu gyvuneliai laikosi kelionei, gal turite kazkokiu problemu?


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tik priglaudžiau (šunį), tai sunku buvo, nes nežinojau, kad negalima jo šert kai galvojam važiuot, tai vis privemdavo , bet paskui, kažkur literatūroj perskaičiau, kad reikia nešert, tai viskas susitvarkė, jei važiuojam kur labai toli, tai kas 1-1,5 val sustojam pavedžioju, duodu pagert, jei nori ir jokių problemų neturiu Turėjau problemų ir dėl važiavimo kultūros, vis norėjo an kelių užsikart per langą pažiūrėt, tai kam tekdavo tas 'malonumas' jį prižiūrėt, tai būdavo visas plaukuotas, purvinas ir seilėtas , bet persiauklėjau, dabar turi savo vietą, prieky (keleivio pusėj) ant kilimėlio išsitaiso ir nėkrust kol durelių neatidarau :bigsmile:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano katę mašinoje pykindavo.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškė jeigu prišerta ir kelionė ilga tai privemdavo o jeigu netoli tai nieko. bet ji mašinoje kaip ragana ant šluotos elgiasi skraido pirmyn atgal visur jos pilna, lipa kariasi ir vairuotojui ant kelių susirango langus apseilioja pravažiuojančias pro šoną mašinas stebi ir kitų mašinų vairuotojams kelia nuostabą nes dažnai būna kad prie šviesaforo kai sustojam tai vos pro langus nelipa žmonės ir kalbina šunį, kaip kokį stebuklą pamatę.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane del sveikatos sutrikimu su nei vienu neturiu, bet yra kitokia problemele.

 

Doberis visa laika, kad ir kur bevaziuociau istysai kaukia, taip kaukia, kad muzikos nesigirdi :bredis: Ir nezinau ka su juo daryti :rolleyes:

 

Aciu dievui nors maze taip nesielgia


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai gavau dovanu kate, tai jei tik kur keliaudavau imdavau ja kartu ..i dėže ir i kelią... tad nuo tada jis dievina dėžes...jei nerandam katino...apžiūrim visas dėžes... tad visiškai jokiu problemų nekelia


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano bokserytė gerai jaučiasi mašinoje, net pati taikosi įšokt, nors ir niekur neketinam važiuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas mane del sveikatos sutrikimu su nei vienu neturiu, bet yra kitokia problemele.

 

Doberis visa laika, kad ir kur bevaziuociau istysai kaukia, taip kaukia, kad muzikos nesigirdi :doh Ir nezinau ka su juo daryti :doh

 

Aciu dievui nors maze taip nesielgia

zinok,kai as turejau doberi,tai irgi visa laika masinoj cypdavo nerealiai.Bet dobermanai tokia paroda- jiems visad reikia skustis ir cypti :D Po to turejau stafordsyra,tai skyresi kaip diena ir naktis sunys :sird: Stafukas dievino masina-vos tik praverdavau duris-jau ant keleivio priekines sedynes ...Kai palikdavau trumpam masinoj,tai persesdavo i vairuotojo puse ir saugodavo masina :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano bokserytė gerai jaučiasi mašinoje, net pati taikosi įšokt, nors ir niekur neketinam važiuot.

mano bokseris irgi tiesiog dievina automobilį :mirksiukas: gal dėl to, kad kai dar buvo mažas, tai visuomet su mumis važinėdavo? ir dabar kai tik pamato atidarytas mašinos duris, tai ir šoka vidun :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kate kelioneje pykina, todel stengiames nesivezioti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano berneliui tai dzin ar namie ar mašinoj ar miške kokiam. Nors ne mašinoj dar geriau negu namie, nes tikisi kad bus nuveštas į mišką palakstyti. Bet šiaip be problemų jokių.

Tik kad aš jau mažiau jį visur tasytis pradėjau, anksčiau bernelis visur kartu būdavo.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskiui suniukui labai patinka vaziuoti automobilyje, ypac pas vairuotoja ant keliu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.