Pereiti prie turinio
Bambyna

Ar prostitutės jaučia malonumą?

Rekomenduojami pranešimai

Kiekvienas dirbame kazkoki darba. O jei dar tas darbas yra ir malonumas tai is viso puiku: derini malonuma su darbu. Gal ir prostitumems taip pat. Prostitucija - tai tam tikras darbas, nes uz ji mokamai pinigai. O jei dar tas darbas yra malonu, nes ji pasirenka, tai manau, kad viskas joms puiku!!!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kiekvienas dirbame kazkoki darba. O jei dar tas darbas yra ir malonumas tai is viso puiku: derini malonuma su darbu. Gal ir prostitumems taip pat. Prostitucija - tai tam tikras darbas, nes uz ji mokamai pinigai. O jei dar tas darbas yra malonu, nes ji pasirenka, tai manau, kad viskas joms puiku!!!

As ir panasios nuomones :wacko:

Aisku yra toks dalykas kaip "priekyba zmonemis"-kai moteris,panes parduoda i uzseni,arba pazada visai kita darba ,o atvaziavus ten turi dirbti prostitute, bet dazniausiai ju gi niekas nevercia dirbti tokio darbo :super: Tai iseina kad dirba jos savo noru :bredis:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prostitutės irgi žmonės, nors ir pardavinėjančios kūnus... Manau gi ir jos turi jausmus :P negulėsi kaip lenta kol tave iškruš o po to sakysi "600lt ir iki" viskas... manau taip nebūna :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prostitutės irgi žmonės, nors ir pardavinėjančios kūnus... Manau gi ir jos turi jausmus :P negulėsi kaip lenta kol tave iškruš o po to sakysi "600lt ir iki" viskas... manau taip nebūna :D

tikiu kad jos turi jausmus,bet abejoju kad jaucia malonuma nu sekso,kuris vyksta i diena kelis kartus. ir dar nezinia su kuom....jos gal neguli kaip lentos-gal apsimetineja kad gaudo kaifa..... neturiu draugiu ir pazistamu kurios dirbtu tokioje sferoje ir negaliu pasakyti apie jas nieko....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nusivedė ir mane draugas,o Vilniuje buvau pasitobulinimo kursuose.

Jam tai buvo pažįstama, nuolat pas ją eidavo. Priimti priėmė, bet tik pasikalbėjome;

- Aš sako šiandien daug senių aptarnavau,- pasipinigava,todėl noriu gerai nusimaudyti

ir pailsėti.Ateikita rytoj apie pietus,kai tik pradėsiu dirbti,tai tikrai pasimylėsime,o dabar aš jau nenoriu,ir jūs gailėsitės,kad aš nevalioju judėti.

Rytojaus dieną draugas mane paliepė nueiti vienam. Nusinešiau šampano ir jokių pinigų neprašė,o dar ir savo konjako taurelę įpylė. Pražaidėva iki vakaro,bet nepalyginsi jokios žmonos, viską moka, net ir vagina ištreniruota, atrodo kad melžia karvę ir joks kytrutis ilgai neišlaiko. Man tik kartą parodė, o paskiau ir pati norėjo pasidulkinti, tai mylėjomės iš palengvo, pasimėgaudami.6 VAL,pasakė ;

- Gana, turiu jau eiti į darbą,o aš kėpšojau kaip iš ........,kojos drebėjo, bet pasilikti neleido.Išlydėjo namo.Žinoma ne visos tokie angelai,bet šita darė viską savo noru, ir ne firmai dirbo,o imdavo brangiai,bet ir buvo, kaip lėlytė

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kazin bernu tokiu ir <_ :wacko: juokauju :wub1:>

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
kazin bernu tokiu ir :wacko: :doh::flowers: Juokauju :rolleyes:

Aišku,kad yra,jaunas vyrukas nakčiai 300lt. Brangu, bet jis nemiega.

Daro tą , ką moteris nori

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Turiu drauge, kuri kazkaip tapo prostitute, isvaziavo i vokietija uzsidirbt pinigu....Bet aisku neplanavo toki darba dirbt. tai galiu pasakyt, siuo klausimu ka ji sake. Ne, nejaucia nieko, tai tik jos darbas :) :) .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manau kad cia tik darbas ne joks malonumas ir dar ziaurus darbas issidirbineja is ju vyrai suleidzia i burna turbut apsivemciau slykstu nors esu jauna bet man uztenka i savaite 2 kartu o joms i diena 20 nepavydziu tokios profesijos merginoms

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Kaip manot, ar prostitutes jaucia malonuma myledamosis? Ar tai jau tik darbas, kuri reikia daryti? :geda:

net neįsivaizduoju. manyti galiu daug ką.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Manau kad cia tik darbas ne joks malonumas ir dar ziaurus darbas issidirbineja is ju vyrai suleidzia i burna turbut apsivemciau slykstu nors esu jauna bet man uztenka i savaite 2 kartu o joms i diena 20 nepavydziu tokios profesijos merginoms

pacios issirenka llaime:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

iš tiesų pritariu Oksanai. Jos pačios pasirenka. Ir nors žiūriu gana tolerantiškai, visi tie apsiteisiniimai, kad nebuvo kitos išeities ir panašiai...

Mano draugė irgi viena apsirinko tokį kelią. Ir ką galiu pasakyti - dirbti žmogus gali, mokslą turi, tikrai nebadavo, tikrai gali dirbti ir kitokį darbą, bet čia jai lengvi pinigai, ir jai jų užtenka.

Tik labai nuvylė, kai mane bandė įpainioti į tai.

Bet kiekvienas renkasi juk PATS ir tik PATS.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.