Pereiti prie turinio
Bambyna

Kod?l vyrai vietoj savęs si?lo savo piniginę?

Rekomenduojami pranešimai

Nejau jie daugiau neturi ka pasiulyt? Ir paskui dar piktinas, kad visos moterys is ju vieno nori - pinigu :rolleyes: Bet kad jie patys, uzuot kalbeje apie save, is karto prabyla apie pinigines turini. Pazhiurekit i skelbimu turini: "ieskau moters uz materialine parama" ir pan. Uzejus i pokalbiu svetaines, panasus pasiulymai irgi nera reti. Jusu nuomone - kur priezastis? Vyrai pernelyg tingus? Ar moterys pernelyg lengvai parsiduoda? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad merginos per greit paperkamos :rolleyes:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie vyrai tikriausiai mano,kad pinigai viska kompensuos,aisku buna kai kurios,kurioms daugiau nieko ir nereikia... :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tarkim mane labai erzina ir iskart atstumianciai veikia kuomet vyras vos pradedant pazindintis ima kalbet apie pinigus ir pan :mirksiukas: be to labai nemegstu materialistu :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai kurio lygio mergaites pasistenge, kad vyrai manytu, kad tiesiausias kelias i musu sirdy per pinigine...pvz as savo vaikinui leidau sumoket uz save po puses metu draugystes...ir iki tol nei vienas vaikinas uz mane nemokejo...ir dabar su vaikinu skirstomes...viena diena jis mane vedasi pietaut kita kart as...

kam isipareigot..ir parsiduot uz vakariene


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.