Pereiti prie turinio
Snapė

Pasipiršimo istorijos

Rekomenduojami pranešimai

Labai adomu :hm: ar jum vyrai piršosi? O gal net nebuvo jokiu piršlybo, tiesiog supratot abu kad jau metas kelt vestuves...

Papasakokit savo romantiškas istorijas :) Nes visos tokios istorijos romantiškos :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pir?osi per Valentino diena.Tadien vaziavome a Vilnio,"Coca-cola plaza vingy"?iurejome "Mano dideles,storos,graiki?kos vestuves",pietavom picerijoj,vaik?eiojom po senamiesta...Vakare va?iavom pas ja.A? jam padovanojau ?aisliuka ir kelnaites,kurias apsimovusi atejau a lova...Dovana reikejo pasiimti paeiam...Nakta mane pakele ir klausia:"Ar tekesi u? man?s?".Sakau:"Gerai.Tik rytoj."Jis vel:"A? rimtai"Sakau:"Prad?iai i?simiegok" Ir kai treeia karta paklause,savo apsimiegojusiom akim pamaeiau jo rankose de?ut? su ?iedeliu.Visi miegai i?garavo... :wub


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man pir?osi per Valentino diena.Tadien vaziavome a Vilnio,"Coca-cola plaza vingy"?iurejome "Mano dideles,storos,graiki?kos vestuves",pietavom picerijoj,vaik?eiojom po senamiesta...Vakare va?iavom pas ja.A? jam padovanojau ?aisliuka ir kelnaites,kurias apsimovusi atejau a lova...Dovana reikejo pasiimti paeiam...Nakta mane pakele ir klausia:"Ar tekesi u? man?s?".Sakau:"Gerai.Tik rytoj."Jis vel:"A? rimtai"Sakau:"Prad?iai i?simiegok" Ir kai treeia karta paklause,savo apsimiegojusiom akim pamaeiau jo rankose de?ut? su ?iedeliu.Visi miegai i?garavo... :wub

 

 

Jetau kaip mane tokios istorijos veikia :wub Galeeiau klausyt ir klausyt...

Ir kiekviena svaip gra?i :sird


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man pir?osi per Valentino diena.Tadien vaziavome a Vilnio,"Coca-cola plaza vingy"?iurejome "Mano dideles,storos,graiki?kos vestuves",pietavom picerijoj,vaik?eiojom po senamiesta...Vakare va?iavom pas ja.A? jam padovanojau ?aisliuka ir kelnaites,kurias apsimovusi atejau a lova...Dovana reikejo pasiimti paeiam...Nakta mane pakele ir klausia:"Ar tekesi u? man?s?".Sakau:"Gerai.Tik rytoj."Jis vel:"A? rimtai"Sakau:"Prad?iai i?simiegok" Ir kai treeia karta paklause,savo apsimiegojusiom akim pamaeiau jo rankose de?ut? su ?iedeliu.Visi miegai i?garavo... :wub

 

:bigsmile::grin: kaip faina.

 

Man nesipir?o :) mes ka?kaip greit... kad net ne?inau... :piktas


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man pir?osi per Valentino diena.Tadien vaziavome a Vilnio,"Coca-cola plaza vingy"?iurejome "Mano dideles,storos,graiki?kos vestuves",pietavom picerijoj,vaik?eiojom po senamiesta...Vakare va?iavom pas ja.A? jam padovanojau ?aisliuka ir kelnaites,kurias apsimovusi atejau a lova...Dovana reikejo pasiimti paeiam...Nakta mane pakele ir klausia:"Ar tekesi u? man?s?".Sakau:"Gerai.Tik rytoj."Jis vel:"A? rimtai"Sakau:"Prad?iai i?simiegok" Ir kai treeia karta paklause,savo apsimiegojusiom akim pamaeiau jo rankose de?ut? su ?iedeliu.Visi miegai i?garavo... :wub

 

 

wow :) o cia tai tikra meiles istorija :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o daugiau istoriju nebus? :geda :geda :geda

taip smagu pasiskaityt.... :wub

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o visiem, kam pasipiršo ir iškart ištekėjot, ar buvo, tarkim, taip kad pasipiršo, bet pasakėt NE?


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cukriuk, aktualu? :super:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man buvo toks atsargus pasipiršimas- pasiūlymas :super: gal ir todėl, kad žinojo, kad ne... :super:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikėjo sutikt :super:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pagal laiko planus, kaip tik šiuo metu turėčiau susilaukti vaiko, nes sakė, kai būsiu pirmam kurse :super:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo 16 metu keturis kart pasakiau NE, penkat karta negalejau atsakyt, o dabar galvoju, kad ir ta kart gal reikejo sakyti ne :) .

Seip tai smagu kai pasakai ne ir tada pamatai kaip klaususio akys issipucia is nuostabos :D , nu negi sutiks, o paskui galvosi kaip isisukt. :kadaryt:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.