Pereiti prie turinio
Snapė

Vyrų apranga

Rekomenduojami pranešimai

Eia siulyeiau pakalbeti apie vyri?ka mada.

Ka jus aplamai dabar apie ja manot? Ar patinka? Kaip juso vyrai, ar vaikosi mado? Ka da?niausiai megsta deveti?

Na vienu ?od?iu eia apkalbam vyro apranga :geda


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip gan neiprasta kalbet apie vyriskiu mada, paprastai tai labiau aktualu moterims :geda

manau kad kazkokia vyrauja, bet tik tiek kad ne tokia zymi, bent jau ne taip garsiai apie ja kalbama kaip kad apie moteru. Vistiek juk vyrai seka kas graziau si sezona, kas ju tarpe skaitosi madingiau, esu pastebejusi sita dalykeli :hm:

 

siaip jau yra kalbu (nezymiu) kad ateityje vel isivyraus tai kad vyrai bus puosnesni, labiau domesis mada nei kad moterys. Man kazkaip sunkoka tuo patiket :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
siaip jau yra kalbu (nezymiu) kad ateityje vel isivyraus tai kad vyrai bus puosnesni, labiau domesis mada nei kad moterys. Man kazkaip sunkoka tuo patiket :)

 

 

Man net nesunku patiket, nes tai JAU YRA.

 

Mani?kis pvz vasara negali paleisti ?orto, kas man tai kartais nepatinka, va :bigsmile:

Bet ?iaip yra ne tas kuris vaikosi mado, kaip kaikurie... Bet vistiek ?ino kas yra madinga pvz ?iuo metu :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man net nesunku patiket, nes tai JAU YRA.

 

Mani?kis pvz vasara negali paleisti ?orto, kas man tai kartais nepatinka, va :mamba:

Bet ?iaip yra ne tas kuris vaikosi mado, kaip kaikurie... Bet vistiek ?ino kas yra madinga pvz ?iuo metu :)

ne, dar nera kad vyrai labiau puosnesni butu nei moterys :) gal truputi yra tos minties uzuomazga bet dar ne tiek kiek baroke :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip juso vyrai, ar vaikosi mado? Ka da?niausiai megsta deveti?

Nera jis dabita ir nemegsta puo?tis . Jei a? liepiu kokius rubus vilket tuomet paklauso , o ?iaip vaik?to su tais , kurie jam patogus . O a? ir negyveneiau su tokiu vyru , kuris prie veidrod?io stoviniuoto ilgai :mamba: ka?koks nevyri?kas pasirodyto ... Nors gatvej akys linksta a dabitas :geda akims paganyt gerai , bet sau tokio vyro ne ...ne ...

Sako , jei vyras u? velnia truputa gra?esnis tai jau gerai :laugh:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mani?kiui mados nerupi visai...Bet kadangi artinasi jo jubiliejus, kuris vyks restorane, nusprende nusipirkti nauja kostiuma ir batus... Tik tokiomis progomis galima priversti ja atsinaujinti...

Jei matau, kad vyras neturi kuo apsirengti, skambinu jo seseriai, kuri ja privereia kartu su juo va?iuoti apsipirkti...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manajam tai rupi.. dauguma rubo persidaro... ir rupinasi savo stiliumi, bei i?vaizda...o tai atvirai mane labai ?avi... :wub :wub


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na manajam tai rupi.. dauguma rubo persidaro... ir rupinasi savo stiliumi, bei i?vaizda...o tai atvirai mane labai ?avi...  :wub  :wub

 

 

O ka butent persidaro? D?insus, megstinius ar dar ka?ka?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vyras bet kokio rubo irgi neuzsides.Man labai grazu kai jis devi kostiuma, bet laisvalaikiui jis megsta deveti dzinsus (ju parduotuvese iesko gana ilgai, nes neranda tokiu, kokie jam patiktu), beje, ir originalius megztukus (ne siaip kokius is turgaus).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniskis tai madu nesivaiko . ziuri, kad jam patogu butu...... nors pirkdamas visada manes atsiklusia ar tinka ar grazu....... nes yra ne karta buve, kad kai savarankiskai nusipirko.. oas i suns dienas isdejau. <_>

o kostiumo tai is vis nenesioja, tik i baliu (vestuves)

ir gerai... nes man nepatinka kostiumuoti vyrai

 

o va mano brolis tai puoseiva pas ji rubu daugiau nei pas jo zmona :blink: ir nusiperka ka naujo.. tai prademonstruoja.. pasigiria.. :gele: ir beleko nesivelka......


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano vyras bet kokio rubo neuzsides,bet madu nesivaiko visai. o siaip su rubais turime problema-jis nemegsta sau pirktis rubus.... turi pora dzinsu kelis megztinius, pora maikuciu ir jam gerai.... o kada reikia kur rengtis... tai buna problemos-tas netinka sitas irgi..... ir pasirodo tada kad jis nieko neturi <_ :blink: src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_gele.gif" alt=":gele:"> man tai tada nervas ir juokas ima :gele::flower: :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia kaip kam tinka. Aš beveik prieš jokį stilių neturiu ko prikišti- kam kaip patinka, taip gerai, byle ne taip kaip čia mada buvo prieš kelis metus - lakierkos ir grandinės - va šitas stailas tai mane varo į neviltį :)

 

o šiaip tai kažkuriem tinka puoštis (toki dendžiai) kažkam tokie dalykai netinka visiškai. BEt pažiūrėti kartasi gražu. Šiaip tai man patinka paprastumas - žiauriai liuks atrodo kai marškinukai būna, o ant viršaus megztukas, bet nieko prieš džemperius visokiu neturiu, žodžiu - paprastume slypi genialumas :rolleyes:

 

tą patį manau ir apie moteris. Subtiliai.

 

tik nei vyrų, nri moterų atveju, jei žiūri mados, neaptinka, kad mada neatitinka pačio žmogaus - tada disharmoningai labai kažkaip ir neskoningai.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.