Pereiti prie turinio
Snapė

Negraži moteris

Rekomenduojami pranešimai

Jau pakalbėjom paie nupieštus antakius :laugh: , apkūnias pagyvenusias moteriškes su stringais, tai siūlau apibūdint kas jum negraži moteris :blink: ?

Tik nesakykit kad tokių nebūna arba jos nemoka savęs pateikt...Juk būna, eini gatve, sutinki moterį/merginą ir pagalvoji nu ir baidyklė arba nu vargšelė kokia negraži.

Kas tai yra negraži moteris jum?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negraži moteris-tai aš...tiesiog kažkoks nesusipratimas šiam pasauly.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Negraži moteris-tai aš...tiesiog kažkoks nesusipratimas šiam pasauly.

Reta, sau tu gal ir negraži, bet kitam tiesiog gražuolė :blink:

O tu geriau papasakok kokia tau yra negraži moteris?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man negraži...net nežinau.Šiaip tai į vyrus labiau dėmesį kreipiu.

Plaukai turi būti neplauti maždaug dvi savaites,iš pažastų sklisti prakaito kvapas..Čia vienas variantas.Kai labai rėksmingas makiažas-kitas,tada jau geriau jokio.Jei rūbai labai ryškūs ir tarpusavyje nesuderinti-dar vienas.Kai negraži fiziškai,ta prasme neatitinka bendrai priimtų grožio standartų-čia retai būna.dar rečiau būna-kad moteris sugeba tai,kas pas ją negražu,dar paryškinti,o ne paslėpti.

Šiaip gražu-negražu-sąvoka labai sąlyginė,kažkada seniai žiūrėjau kažkokį grožio konkursą,ir vyrui parodžiau į vieną konkursantę-žiūrėk,kokia graži...Jis man-tu ką,čia gi visiška baidyklė,ir rodo į tą kur man tokia labai pobaisė atrodė-žiūrėk,va šita yra graži.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man negrazi moteris - tai kai ji yra nevalyva(neplauti plaukai,nekoks kvapas,purvinas veidas ir pan).kai ji atrodo per daug vulgariai ar kaip barbe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekviena moteris yra savotiskai grazi.netgi ta kuri nevalyva,neplautais plaukais ir t.t.-visos moteys grazios. :clap:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ne visos gražios vienos gražios vidumi , kitos išore ... o būna taip ,kad nieko neatrandi gražaus ... Pvz. šioje nuotraukoje kur grožis ... jei iki tokio lygio badavo tai ir smegenų pas ją nerasta :mirksiukas:

picccsk12.jpg


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man ne visos gražios vienos gražios vidumi , kitos išore ... o būna taip ,kad nieko neatrandi gražaus ... Pvz. šioje nuotraukoje kur grožis ... jei iki tokio lygio badavo tai ir smegenų pas ją nerasta :mirksiukas:

picccsk12.jpg

o tu tikra kad tai badavimo rezultatas????o gal nuo ligos/juk veziu sergantis zmogus po kurio laiko vienotai pradeda atrodyti!!!!


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man negrazi moteris, kurios dantys visiskai iskrype, prarukyti taip, kad net juodi, prasigerus, kad net einant visa dreba ir veidas prarades visa spalva, beveik melynas, ir panasiai :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip teisingai taip atrodydama moteris praranda savo grozi-bet ja sutvarkius ji gal butu nuostabesne uz mus visas!!!!????


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negrazi moteris - nevalyva, netvarkinga, nemandagi, vulgari ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o tu tikra kad tai badavimo rezultatas????o gal nuo ligos/juk veziu sergantis zmogus po kurio laiko vienotai pradeda atrodyti!!!!

Klysti , aš sergu vėžiu ir taip neatrodžiau po pusmečio sunkaus gydymo , operacijų ir t.t. ta foto anoreksikės :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.