Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Mūsų augintiniai

Rekomenduojami pranešimai

Mano vyras dabar vaikosi kat- nori nufotografuoti. Vis nepavyksta jos aam?inti visu gro?iu. Kai pavyks- adesim nuotrauka. O ka jus auginat?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grazu paziureti i grazius suniukus , kaciukus, :geda: , bet laikyti namuose tai grieztai :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as auginu suniuka Prancuzu buldogiuka...tik dar foto jo neturim...kai turesim butinai idesiu jas cia.. :wink:


mano naujas forumas www.fruktas.tinkle.lt - jame dar pilna klaidu ir dar nera vartotoju tad gal jus busite pirmieji forumo vartotojai mano..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai turejau katyte, bet dabar ji gyvena kaime. Savaitgali kaip tik ten buvau tai pajauciau, kaip labai as jos pasiilgau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Mano suniukas :geda: Sio metu gyvena pas uosvius ( nuo dukrytes gimimo)

 

4058304c4c539.jpg

 

405830aad5b6d.jpg

Cia jam 8 metai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano suniukas :geda:  Sio metu gyvena pas uosvius ( nuo dukrytes gimimo)

 

4058304c4c539.jpg

oho koks juockis :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule kokia tavo suns veisle? :rolleyes:


mano naujas forumas www.fruktas.tinkle.lt - jame dar pilna klaidu ir dar nera vartotoju tad gal jus busite pirmieji forumo vartotojai mano..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Kicule kokia tavo suns veisle? :rolleyes:

Rusu juodasis terjeras :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grazus suuniokas ,ypac man patinka kai sios veisles sunu akys nesimato uzstoja plaukai :rolleyes: :laugh:


mano naujas forumas www.fruktas.tinkle.lt - jame dar pilna klaidu ir dar nera vartotoju tad gal jus busite pirmieji forumo vartotojai mano..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir as savo zoologijos soda parodysiu :rolleyes: Turiu du sunis ir akvariuma ir dar pirksiu trecia suni :rolleyes:

 

Cia mano doberiuks Ringas

 

41e00324d831f.jpg

41e00616a269a.jpg

41e0044838fe5.jpg

 

cia mano akva:

 

41e003f8a9b27.jpg

 

o cia mano maze Akita

 

421635a66b5d6.jpg

 

cia ji dar labai maza, veliau idesiu kaip ji atrodo dabar


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm..kaip noreciau ir as tureti akvariuma bet ant jo iseina daug vargo ir islaidu ar nea haski? cia kazkada kai buvau gal 9metuku tevai sake,sake kad nupirks akvariuma bet taip ir nenupirko.. :rolleyes:


mano naujas forumas www.fruktas.tinkle.lt - jame dar pilna klaidu ir dar nera vartotoju tad gal jus busite pirmieji forumo vartotojai mano..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi dideli akvariuma ir tikrai nori, kad jis atrodytu graziai, tada tikrai reikia daug vargo ir investiciju. Bet siuo reikalu uzsiima mano vyras, mano stichija yra sunekai


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.