Pereiti prie turinio
oksana

Kokią kosmetiką renkatės? Brangesnę ar pigesnę?

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

na tai kaip kokia renkaties?jums svarbu ar kosmetikos firma yra izimi ar ne? :hm:

man pavz.:yra labai svarbu kad kosmetika butu gera ir nepigi,bet dauguma sako kad mokama ne uz kokybe,o uz varda.kaip jus? :) :) kokia kosmetika naudojat?

Redagavo nera

oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per ilga laika naudodama kosmetika atsitaikiau sau tinkama, man tikrai nesvarbu kaina, svarbiau kokybe, bet da?niausiai kokybi?ka preke buna brangesne... jei raseiau tokia pat pigiau (efektyvia) ?inoma rinkeiausi pigesn?... bet tai retas atvejis... o man yra svarbu ka tept ant veido... kad po poros metu nebuto liudno pasekmio...


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad kokybe labai svarbu ir dazniausiai tai susije su aukstoka kaina..as pvz. gana ilgai ieskojau, kol radau megstamiausia man tinkancia krempudra..Dabar naudoju MaxFactor, nors ji ir nepigi, bet tikrai verta..Anksciau platindavau Avon ir naudojau daugeli jos produktu, bet manau geriausi yra akiu seseliai ir blakstienu tusas, kuriuos dar ir dabar naudoju..Manau, labai priklauso nuo veido odos - kai kurie pigesni produktai gali puikiai tikti vienai odai, o brangesni kitai..Na bet as niekada nemokeciau baisiniu pinigu tik del vardo, jei tai neduoda jokio ypatingo efekto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku su jumis,kad kokybe kainuoja.as taip pat anksciau platinau avon kosmetika ir platinciau iki siol bet teko isvaziuoti i anglija,tai tese mama.man nera bloga sita kosmetika-visi gaminiai labai patinka isskyrus kremines pudras,nes jos man sausina oda,o dabar naudoju lorealio kremine pudra ir esu labai labai patenkinta.kazkaip visus gaminius perku lorealio.pasitikiu sita kosmetika nors ir nepigi!!!!


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seniau naudojau avon kosmetika, dabr kazkaip pirmenybe teikiu oriflamui....


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
seniau naudojau avon kosmetika, dabr kazkaip pirmenybe teikiu oriflamui....

o as iki siol naudoju avon-man begalo patinka,bet siuo metu pradejau labiau naudoti lorealio kosmetika-neatstument avono. :bigsmile:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perku brangesne ,bet zinau ,kad bus geresne nei pigi.seip ivairia naudoju.patinka avon,clinique ,manhatan.va megstamiausios firmos :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat megstu avono,lorealio,nivea,dior ir kitas firmines kosmetikas. :geda nemoku rasyti :geda


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmaisiais gamybos metais labai gera buvo papraseiausia lietuvi?ka RASA kosmetika, nes gamintojai tikrai negailejo veikliojo med?iago. Dabar kokybe jau prilygsta lenki?kiems. ?iaip stengiuosi pirkti kuo avairiausio garsio firmo gaminius. Dabar naudoju Estee Louder ir Loreal gaminius, bet po poros menesio eiupsiu ka nors kita, greieiausiai kokios lenki?kos firmos serija.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien tik brangia kosmetika negaliu sakyt kad naudoju. Bet pvz lupda?ius tik Chanel, o blizgalus Loreal. Tu?as pats pats geriausias yra Lancome, bet ir Lorealio neblogi(tik nuo jo labai akis griau?ia). ?e?ellai vel gi tik Lancome arba Isadora. Kremai pradedant Nivea baigiant Sisheido...

Nu ?od?iu nieks nenorim ?... tepti ant savo veidelio, bet atsirenki laikui einant kosmetika sava.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu labai elergi?ka, todel da?nai nesida?au. Veido kremus, tu?us ir kremines pudras perku geros firmos, ne?iurint a jo kainas. O lupo da?us, ?e?elius, galiu ir pigesnius naudoti, nors irgi ne visi tinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nestumo laikotarpiu nepakenciau jokiu kvepalu kvapo, todel teko ieskoti ir bekvapiu kremu..Kaip tik atradau SIMPLE gaminius, kurie neturi kvapo ir jokiu spalviniu dazikliu..tikrai labai patenkinta, o ir kainos normalios..bet va Lietuvoje, kol kas tokiu neradau..Jei kam idomu, galite pasiziureti CIA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.