Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Ar pasikeite kas nors pakeitus statusa iš drauges į žmona?

Ar viskas liko kaip like?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar pasikeite kas nors pakeitus statusa i? drauges a ?mona?

Ar viskas liko kaip like?

Man tik tik i?tekejusiai, nepatikesit, bet buvo geda vadinti save jo ?mona. Tas ?odis, ka?kaip buvo man nejaukus. Dar buvo ka?kokia keista emocine atampa, kai jo mama vis mums u?ejus pasakydavo: "O varge, ar matet kaip muso sunaitelio ranka atrodo." Taip ji apie ?ieda kalbedavo, lyg tai buto sunkios vergijos grandines. Jausdavausi padariusi ka?ka labai negero, tokia did?iul? skriauda gerai svetimai moteri?kei.

Dauguma mano draugio irgi tais metais tuokesi, tai kikendavome susiejusios, nes tikrai jautemes kitaip nei susimet? kartu ?iaip.

Jausmas, kad negalesi taip susirinkti mantos ir i?eit kaip niekur nieko, buvo toks trikdantis.

 

Keitesi daug emocinio atspalvio, bet tai buvo laaaaabai seniai. Patirtis adomi, verta pabandyti.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi?kai niekas nepasikeite.I? prad?io ir toliau gyvenome atskiruose miestuose.Tik budavo keista,kai kavinej "ponia"pavadindavo,mat ?ieda matydavo.Taip ir noredavosi atre?ti:"Kokia a? tau ponia?A? panele",bet prisimindavau,kad pavadinimas i? tikrojo pasikeite :laugh: Kai apsigyvenome kartu irgi didelio streso ir pokyeio nebuvo.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus lyg ir niekas nepasikeite. Tik kol prie naujos pavardes pripratau, vis mai?ydavau :laugh: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nepasikeite. Perejimas i? vieno statusi a kita vyko skland?iai :mirksiukas:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks nepasikeite, tik kaip sake ?monele i? paneles tapo ponia, vat kaip man nepatinka tas ?odis, ypae turguje, ponia pirkite ?ita, ponia pirkite ana. :mad: senyva, blyn pasijuntu


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nieks nepasikeite, tik kaip sake ?monele i? paneles tapo ponia, vat kaip man nepatinka tas ?odis, ypae turguje, ponia pirkite ?ita, ponia pirkite ana. :mad: senyva, blyn pasijuntu

 

p kuo nepatinka ponia ?negi zodis taip sendina.bet va kaip kitaip ir vadinti reiketu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tau tik truputa vir? 20,?odis "ponia"labai juokingas yra.Ponios tada atrodo tos,kurios yra dvigubai vyresnes.

Kai mes dar buvom nesusituok?,jis buvo poilsio namuose,a? atva?iavau pas ja,ir jis ,kad nekilto klausimo,visiems pasake,kad pas ja atva?iuoja ?mona.Ir mane visi vadino ponia...Tai toks juokas suimdavo,kad sunku ?neketi buvo,atrode,kad visi i? man?s ?aiposi.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nepasikeite, iskyrus, kad tapau nebe panele, o ponia. :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ?iaip ar nepasikeite kas nors tokio kad save jau vadinate ?mona? Arba ar nebudavo keista kad vyras jus pristatydavo kam nors eia mano ?mona, bet jau nebesakydavo drauge. O gal ir saugesnes jautietes?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi su vyru jau pries santuoka gyvenom kartu, tai kazkaip jis manes nepristatydavo kaip zmona, visada sako cia mano antroji puse. :) O siaip nors viskas liko taip pat, bet jauciuos drasesne spresdama seimos reikalus :geda


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet ?iaip ar nepasikeite kas nors tokio kad save jau vadinate ?mona? Arba ar nebudavo keista kad vyras jus pristatydavo kam nors eia mano ?mona, bet jau nebesakydavo drauge. O gal ir saugesnes jautietes?

Man nebuvo keista.

Saugesne jaueiausi.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.