Pereiti prie turinio
Sindi ♥

Mokyklinės uniformos

Rekomenduojami pranešimai

:grin:

Na tai kokia jūsų nuomone?

Aš tai UŽ :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai labai nemegau musu rusisku uniformu, tai labai smagu buvo, kai po to galima buvo deveti ka nori..Bet jei is praktiskumo, tai uniformos tikrai geriau-sutaupo pinigu tevams ir tos konkurencijos tokios nera tarp vaiku..Sakyciau as labiau UZ uniformas :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik už, nes kaip ir Nicole minejo, mažiau išlaidų tevams ir jokios konkurencijos tarp vaikų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? prie?...Muso laikais tos juodos uniformos tai aplamai ka?koks nesusipratimas buvo.O dabar mano vaikai rengias paprastai ir tvarkingai,nera jokios konkurencijos klasej,dukra turi tris d?insus ir keturis megztukus,kuriuos ir ne?ioja.Tik sijonuko,kiek siuliau,ne?ioti nenori.Yra uniformines liemenes,bet niekas grie?tai nereikalauja,kad vaikai jas ne?ioto.Did?iausia nesamone yra tik tai,kad siuvykla,kuri jas siuna,yra kitam miesto gale,ir nedirba ?e?tadieniais,tai nuva?iuoti naujas u?sakyti be ?anso.O muso rajone pilna siuvyklo,galejo areiau kur rasti,kainos tai nema?os.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš už.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš už.

O kodel :hm:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes tada visi vaikai vienodi, bet jau drabu?io srity. Tevai nupirko kelis komplektus ir visiem metam turi rubus, tad pigiau. Po mokykla ir jos teritorija nevaik?eios pa?aliniai asmenys, nes jie i?kart i?siskirs. O ir ?iaip man uniformos labiau su tvarka asocijuojasi...

Tik ai?ku uniformos turi buti patogios, lengvai pri?iurimos.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tikta i uz uniformas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS UZ UNIFORMAS PATI 12METU ATVAIKSCIOJAU SU UNIFORMA IR LABAI BUVAU PATENKINTA,NE VIEN TODEL KAD TAUPIMI PINIGAI,BET IR TODEL,KAD VISI MOKINIAI VIENODI NERA ISSKIRTINIU PAGAL RUBUS.

 

P.S. IDEDU NUOTRAUKA,KAIP ATRODZIAU 12KLASEJE SU RUSISKA UNIFORMA.

 

4429476b5a1a2.jpg

 

442947a069e97.jpg

 

NA AR NEGRAZU.NETGI PUOSIA IR RIMTUMO PRIDUODA :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oksana85,tikreai labai puosniai atrodo.as taip pat uz uniformas :clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
AS UZ UNIFORMAS PATI 12METU ATVAIKSCIOJAU SU UNIFORMA IR LABAI BUVAU PATENKINTA,NE VIEN TODEL KAD TAUPIMI PINIGAI,BET IR TODEL,KAD VISI MOKINIAI VIENODI NERA ISSKIRTINIU PAGAL RUBUS.

 

P.S. IDEDU NUOTRAUKA,KAIP ATRODZIAU 12KLASEJE SU RUSISKA UNIFORMA.

 

4429476b5a1a2.jpg

 

442947a069e97.jpg

 

NA AR NEGRAZU.NETGI PUOSIA IR RIMTUMO PRIDUODA  :grin:

Atrodai tikrai liux :pack2_thumbup[1]: buvom tikros moksleives,na o dabar-mado ir tevo pinigines demonstravimas :piktas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai uz, nes dabartine tvarka mokyklose, kai mokinukes i mokykla eina nuogom bambom o vaikinai su treningais... o kai yra uniforma, tai ir su tevais konfliktu vaikam nekyla, kada mamos pyksta del kai kuriu merginu aprangos einant i mokykla


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.