Pereiti prie turinio
Sindi ♥

Video programėlė

Rekomenduojami pranešimai

Turiu video programėlę "MOVE MAKER",ji tikrai gera :D tačiau jau norėčiau kažko naujesnio ,su didesnėmis galimybėmis :grin: .Gal kas turit? :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Turiu video program?lę "MOVE MAKER",ji tikrai gera :hm: ta?iau jau nor??iau ka?ko naujesnio ,su didesn?mis galimyb?mis :( .Gal kas turit? :mirksiukas[1]:

 

 

O kas ?ia aplamai per program?l?? :grin: G?da, bet ne?inau :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Turiu video program?lę "MOVE MAKER",ji tikrai gera :hm: ta?iau jau nor??iau ka?ko naujesnio ,su didesn?mis galimyb?mis :( .Gal kas turit? :mirksiukas[1]:

 

Labai gera yra Pinnacle Studio Plus :grin: ..as keleta filmuku sumontavus ja..turi daug ivairiu uzsklandu, dvd meniu ir siaip gana lengva ja naudotis..Ja galima nemokamai parsisiusti turint Bittorrent programa (pasiskaityk kompiuteriu skyrelyje mano uzduota tema Failu parsisiuntimo programos)..Jei nori smulkesnio paaiskinimo ar siaip daugiau informacijos, parasyk man i Az :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai ? A?? Pra?au visk? smulkiai i?ai?kinti ?ia. Yra dar tokių kvai?ų kurios i?vis nesusigaudo kas ?ia per programos( ?ia a? tokia).


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip tai ? A?? Pra?au visk? smulkiai i?ai?kinti ?ia. Yra dar tokių kvai?ų kurios i?vis nesusigaudo kas ?ia per programos( ?ia a? tokia).

 

Pradziai paziurek CIA bent jau isivaizduosi, kaip atrodo :P

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudoju Adobe Premiere :geda: Is karto mokiausiu su ja, nors siaip ja naudoja profesionaliems montazams...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As naudoju Adobe Premiere :) Is karto mokiausiu su ja, nors siaip ja naudoja profesionaliems montazams...

Kaip ,kokiu būdu tu ją gavai?

Na ir paklausiau aš čia :doh: ,kaip tardytoja :super: .Tiksliau aš labai domiuosi visokiomis tokiomis programomis todėl ir noriu,kad parašytai apie ją plačiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai gera yra Pinnacle Studio Plus :D ..as keleta filmuku sumontavus ja..turi daug ivairiu uzsklandu, dvd meniu ir siaip gana lengva ja naudotis..Ja galima nemokamai parsisiusti turint Bittorrent programa (pasiskaityk kompiuteriu skyrelyje mano uzduota tema Failu parsisiuntimo programos)..Jei nori smulkesnio paaiskinimo ar siaip daugiau informacijos, parasyk man i Az :D

Nikole, gal gali pamokinti su sia programa dirbti :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nikole, gal gali pamokinti su sia programa dirbti :unsure:

 

O kas tiksliai domina, ar noretum issamaus paaiskinimo, kaip ir nuo ko pradeti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha butu labai gerai nuo pradziu , dar per DC++ parsisiusiu ta programele :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aha butu labai gerai nuo pradziu , dar per DC++ parsisiusiu ta programele :D

 

O kokia versija siuntiesi, nes as kol kas tik Studio 9 turiu, bet dabar siunciuosi Avid Liquid 7 :unsure: Pastaroji daugiau profesionaliam darbui :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kokia versija siuntiesi, nes as kol kas tik Studio 9 turiu, bet dabar siunciuosi Avid Liquid 7 :this: Pastaroji daugiau profesionaliam darbui :mirksiukas:

parsisiunciau 9.3 versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.