Pereiti prie turinio
Snapė

O iš kur mes atsiradom?

Rekomenduojami pranešimai

Mūsų forumietės davė mintį, sukurti šią tėmą.

Ką mums patiems tėvai pasakojo iš kur mes atsiradom?

Aš pati esu girdėjus daug pasakojimų iš savo tėvo :D . Vienas pats įspūdingiausias kad jis, labai mėgstantis alų, rado mane aludari, tai ir parnešė namo, na negi paliksi tokią gražuolę :lithuania::baby:

Būtų įdomu išgirsti ir jūsų pasakojimus, juk ne visiem tėvai iškart pasakė teisybę.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu tai visada ai?kino kad kop?stuose, po lapu rado, b?davo net nervina kitus vaikus tai gandrai atne?a net ir "kod?l?iuj" taip ra?? o mane vien? nabag?lę - kop?stuose. tik pagalvokit kaip nesmagu.... :lithuania: :D


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kai buvau visai mazyte, sake kad galdrai vaikus atnesa ir as labai tuo tikejau :lithuania: :D O paskui net nepamenu kaip buvo...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane gandras ka?kam ne?? ne??, pavargo nut?p? ant kamino ir ups...ir kamine a?..o i? ten ir nusileidau apa?ion ir rado mane nupraus? ir pasiliko :lithuania:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kokios visų gra?ios istorijos :wub:

 

I? to net kilo mintis kit? tem? sukurti, tik dabar mastau kur :lithuania: ?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne?inau prie kurios temos ra?yt, bet nusprend?iau ?ia...

Atsimenu vaikyst?je, s?d?jom su drauge lauke ir sprend?m i? kur tie vaikai vis d?l to atsiranda :doh: . Jau i? ka?kur ?inojom kad gimdoma(kaip tas vyksta n? ne?sivaizdavom, bet nelabai ir svarbu buvo) ir kad leliukas auga pilve iki tol kol ateina jam laikas gimt.

Tai va, mes nusprend?m kad irgi turim tuos leliukus pilvukuose ir visos mergait?s ir moterys juos turi nuo pat jų gimimo t.y. m?sų :doh: . Tik augi augi u?augi iki tiek kad leliukas gali prad?t augt tada jis(leliukas) auga auga ir gimsta.

Va kaip mes buvom i?maste. Ir net ne?audavo ? galv? mintis pagalvot, o koks t??io vaidmuo? :doh:

Redagavo Indrute

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi geras :doh:

?iaip a? tai nelabai prisimenu, k? sak? t?vai, bet esu u?tikrinta, kad teisyb?s tikrai nesak? :(

Mes irgi pana?iai ?aizdavome, ne?iodavome lelyt?s po suknel?mis, ir "tipo" atverdavom pilvus ir i?lysdavo lelyt? :huh:

Labiausiai man patiko mano vyriausio s?naus (kaip laukiausi antrojo buvo 4,5 metai) pasakymas... " vaikus mamos i?kakoja, o atsiranda jie pilve, kaip mamyt? ka?ka suvalgo - :doh: ?inovas mat, net klaust nereikia... a? ir neai?kinau per daug jam.. jai jis neklausia, pati nesakysiu :doh: :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi geras :lol:

?iaip a? tai nelabai prisimenu, k? sak? t?vai, bet esu u?tikrinta, kad teisyb?s tikrai nesak? :D

Mes irgi pana?iai ?aizdavome, ne?iodavome lelyt?s po suknel?mis, ir "tipo" atverdavom pilvus ir i?lysdavo lelyt? :lol:

Labiausiai man patiko mano vyriausio s?naus (kaip laukiausi antrojo buvo 4,5 metai) pasakymas... " vaikus mamos i?kakoja, o atsiranda jie pilve, kaip mamyt? ka?ka suvalgo - :haha: ?inovas mat, net klaust nereikia... a? ir neai?kinau per daug jam.. jai jis neklausia, pati nesakysiu :geda: :D

istorijos tai pasakiskos,net iki asaru prisijuokiau.as ir zaisdavau taip,bet gaila labai anksti teko suaugti,man ir daug vaiku sakydavo kad leliukus mamos iskakoja :lol: .kaip man aikino tevai is kur as atsiradau-neatrsimenu,bet kai mano sesuo klausdavo is kurr atsiranda vaikai tai mano brolis aiskino visokius variantus,kad kopuste rado,kad gand5aqs atnese,bet juokingiausia buvo tai kai jis sake kad jis atsirado is pilvuko o ja tipo mama iskakojo :))))) oi tada mazule piko net iki asaru:))))


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar per radija vakar gird?jau kad "sekdavo" dar tokias pasakas, kad mama nu?jo ? poliklinik? ir nusipirko tabletę nuo kurios i?augo pilvas ir gim? leliukas :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dar per radija vakar gird?jau kad "sekdavo" dar tokias pasakas, kad mama nu?jo ? poliklinik? ir nusipirko tabletę nuo kurios i?augo pilvas ir gim? leliukas :D

Tikrai gera pasaka :mamba::hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) o mane tai tipo gandrai atnese... o is kitu dar girdejau kad mane rado kopustuose... o mano dukryte 3 metuku mano kad vaikai gimsta tada kai labai daug privalgai... ;) :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mane tai kopustuose rado, o sese nusipirko parduotuvej :sird:


8m_10_44F89140_LLLaLiLmLiLnLgLiPLsLuLsLiLtLuLoLkLe_0.gif

63895.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.