Pereiti prie turinio
kicule

Pasiūlymai forumui

Rekomenduojami pranešimai

Jei turite kokiu nors pasiūlymu forumui prašome rašyti čia :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

agha padaryk skilti koki nors zaidimai ,programos kad viskas butu tvarkoje... :)


mano naujas forumas www.fruktas.tinkle.lt - jame dar pilna klaidu ir dar nera vartotoju tad gal jus busite pirmieji forumo vartotojai mano..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar negalima būtų padaryti, kad galėčiau sekti kažokią temą, pati joje nedalyvaudama: kai pati neparašau nieko, o kam nors parašius postą į mano sekamą temą man ateitų emeilas. nes būna, kad tema įdomi, o pati kol kas neturiu ką pasakyti, o nuolat vis žiūrėti ar kas ko neparašė, tuo labiau kai temų daug labai jau daug laiko užima.

nelabai aš čia rišliai :grin: bet tikiuosi suprasit :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Temoj eini i ast., ten po sypsenelem yra Žinutės nustatymai :grin:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai supratau, žinok, jei ten kas nors angliškai, tai nesuprantu, o gal reikia pažymėti varnelę prie "Įjungti pranešimą elektroniniu paštu, kai paskelbiamas atsakymas?" o ką toliau spausti???


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nelabai supratau, žinok, jei ten kas nors angliškai, tai nesuprantu, o gal reikia pažymėti varnelę prie "Įjungti pranešimą elektroniniu paštu, kai paskelbiamas atsakymas?" o ką toliau spausti???

 

 

Taip pažymėk varnele tą laukelį kur parašyta, kad gausi atsakyma kaip bus paskelbtas naujas postas. Ir nuo šiol visada gausi e-mail'us. Bet pirma pati turi ką nors parašyti toj temoj, ir kaip atsidaro lapas atsakymam, ten apačioje ir bus kur reik varnele uždėti.

Jeigu kas neaišku klausk :wink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet pirma pati turi ką nors parašyti toj temoj

 

Va tame ir esmė, kad nenoriu pradėt blevyzgot vien tik tam, kad temą sekt. Apie tai, kad kažkas pasisakė temose, kuriose dalyvauju pati, aš ir taip gaunu emeilą, o noriu gaut ir tada, kai temą tik peržiūrėjau ir nieko neparašiau (dar reikalas nepribrendo).


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va tame ir esmė, kad nenoriu pradėt blevyzgot vien tik tam, kad temą sekt. Apie tai, kad kažkas pasisakė temose, kuriose dalyvauju pati, aš ir taip gaunu emeilą, o noriu gaut ir tada, kai temą tik peržiūrėjau ir nieko neparašiau (dar reikalas nepribrendo).

 

 

Hm ...Gal palaukiam KICULES....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau, shalinti kai kurias temas, na tokias kurios nera aktualios.

pvz. "Ar svesite kovo 8", "Valentino diena", na vienu zodziu tos dienos jau praejo ir tos temos jau nera aktualios. Ash taip manau. Kaip jums atrodo?

:wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o po metų tos šventės vėl bus, tai galėsim pasiskaityt ką pernai rašėm... ar kas pasikeitė šiemet... man jos netrukdo.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi siūlau tas temas palikti, kitais metais ten rašysim toliau.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ash tik pasiuliau. :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.