Pereiti prie turinio
oksana

Įsivaikinimas

Rekomenduojami pranešimai

ka apie tai manote?ar tai normalu?

as esu labai net pries,nes jeigu gejau paima berniuka,tai koks jis uzaugs?kaip supras pasauli-kad mama yra vienoda kaip ir tetis?kad mamos ir tecio isores panasi?

oi man net drebulys ima pagalvojus apie tai...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone neigiama, nes jau jie patys nukrype nuo normos, o dar kad vaikus luosintu, as tokiems poelgiams esu priesiskai nusiteikusi.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ka?kod?l prie? tikrai nesu.

Ar j?sų esat buve vaikų namuose, ar mat?t kaip vaikai ten gyvena? A? neklausiu ar j?s gyvenot, a? tik klausiu ar bent ?sivaizduojat?

O a? buvau, ir ne kart? ir ne du. O vaik? g?jai aukl?ja visai normaliai, be i?kripimų, juos i?tisai tikrina vaikų teis?s, vaikai juk lanko mokykl? ir ?ino kad mama tur?tų b?t su papais, bet jis tokios neturi, NES yra ?vaikintas.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
A? ka?kod?l prie? tikrai nesu.

Ar j?sų esat buve vaikų namuose, ar mat?t kaip vaikai ten gyvena? A? neklausiu ar j?s gyvenot, a? tik klausiu ar bent ?sivaizduojat?

O a? buvau, ir ne kart? ir ne du. O vaik? g?jai aukl?ja visai normaliai, be i?kripimų, juos i?tisai tikrina vaikų teis?s, vaikai juk lanko mokykl? ir ?ino kad mama tur?tų b?t su papais, bet jis tokios neturi, NES yra ?vaikintas.

 

bet supratima apie seima susidaro iskreipta...


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bet supratima apie seima susidaro iskreipta...

pritariu tau. :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? tai nesu nei u? nei prie? ...vis dar m?tausi yra abejose pus?se ir pliusų ir minusų...

 

Sakot apie ?eim? susidarys i?kreipt? vaizd?....o augdami vaikų namuose ne tik, kad nesusidarys jokio..arba prisimins kaip jų t?vas mam? dau??, g?r? nuolat ir kurs ?eim?, kurioje elgsis pagal tok? pat model?...ar tai i?eitis?

O g?jų ?eimoj bent jau pamatytų, kad nevisur taip, galima ir gra?iai :lol:

Nors man ka?kaip labiau priimtina, kad dvi mamos augintų nei du t?vai...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pagalvoju, kad tokiems zmonems leidzia isivaikinti vaikus ir ardyti ju suvokima, mastyma ir poziuri i gyvenima, mane siurpas nukrato ir pyktis ima :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

D?l pa?ių g?jų(t?vų)a? nedr?s?iau prie?tarauti juk gyvename demokratin?je visuomen?je ir kiekvienas turime teisę gyventi taip kaip mums geriausia.Ta?iau man b?tų gaila vaikų u?augusių tokioje ?eimoje :lol: kas jų laukia?Am?inas pa?eminimas ir paty?ios,juk dabar vaikai ir jaunimas ypa? ?iaur?s jei esi nors kiek kitoks :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gi neb?tinai g?jai vaik? aukl?t turi kaip g?jų. Kiek ?inau dauguma bando ai?kint kad vyras turi gyvent su moterim ir t.t.

O ir tokie vaikiukam did?iulis r?pestis i? vaikų apsaugos ir t.t. Neb?tinai vaikas u?auges g?jų ?eimoje patas g?jum arba lesbiete.

Skai?iau dar ka?kada straipsn?, jau yra u?augusių vaikų kart?, kuriuos globojo g?jai.Ir visi vaikai iki vieno yrqa normal?s, siekia auk?tumų moksluose, draugauja su kitos lities partneriais....Ai?ku ?ia tik straipsnis toks buvo...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? nesakau kad jie u?augs g?jais .Vos prad?s lankyti dar?el? ar mokykl? - draugai netruks su?inoti kas jo t?vai ,o tada... :lol: :lol: :o :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su laiku manau tai pasikeis..

 

Kai a? augau apie ka?kokius g?jus i?vis nieko ne?inojau..tik jau nepriklausomyb?s metais prad?jo rastis ka?kokių tai nesveikų, i?sigimusių, kurių visi nekent? ir vadino homikais...dabar jau tokie niekam nepaslaptis ir pasirodo, kad visai jie ne nesveikia ar i?sigimę, tiesiog kitos orientacijos, ir jie netgi labai toleruotini ir ES jiems skiria papildomai l??ų ir vis daugiau tokių atsiskleid?ia ir t.t.

?tariu, kad po kokių 10 metų..gal v?liau gal anks?iau jie augins tuos ?sivaikintus vaikus ir niekam tai jokio nepasitenkinimo nesukels...na beveik niekam..visad atsiras senų pa?i?rų ?monių, kuriems tai nepatiks...

 

Kei?iasi laikas, kei?iasi ir po?i?ris, vertyb?s ir t.t.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as sutinkus u nuomone ledi_x,o kad gejai turi butinai vaika aukleti kaip geju-nebutinai.tiesiog vaikas turi tureti mama ir teti,o ne abu tecius,kurie miega kartu,maudosi,vienas atlieka motinos vaidmeni,o kitas tevo.vaikas kitaip viska prades isisvaizduoti-ir be auklejimo jis gali save itikinti kad turi gyventi vyras su vyru-taip ir iskrypsta pasaulis.

TACIAU NIEKO NETURIU PRIES GEJUS-TIESIOG PRIES ISVAIKINIMUS.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.