Pereiti prie turinio
Pajure

Reiki masažas

Rekomenduojami pranešimai

Druskininkuose siūlo reiki masažą.Kaina tai nemaža.Įdomu,kas tai per daiktas...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt, masažuotojas masažuoja įsijungęs reiki energiją. Tai suteikia masažui visai kitokį poveikį, be to, masažistas mažiau pavargsta.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Matyt, masažuotojas masažuoja įsijungęs reiki energiją. Tai suteikia masažui visai kitokį poveikį, be to, masažistas mažiau pavargsta.

 

Tai reiškia nauda didesnė ne masažuojamam, BET masažuotojui??? :geda: Ir koks tikslas tada mokėti daugiau kaip kad už kažkokį super duper masažą?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat tas ir man įdomu.Aš už paprastą masažą be jokių energijų moku 10lt.O druskininkuose reiki masažas kainuoja 80lt.Kuo jis ten toks ypatingai išskirtinis.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat labai idomu pasidare :rolleyes::rolleyes:

Koki skirtuma kazin jaucia klientas :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia reikia paklausti mano klientų, nes masažuoju su reiki.

Prieš gaudama klientus, turėjau padaryti masažus 10 masažuotojų. Jie man sakė, kad visą mano masažąvimo netobulumą, dar nesustyguotus judesius atperka jėga, einanti iš rankų. Visi ją jautė ir sakė, kad mano rankos yra dieviškos...ir visi sakė tą patį, kad man klientų netrūks...

Masažuojamajam tai yra dvigubas masažo poveikis. Juk bet koks masažas vyksta su energijomis- masažuotojas ir masažuojamasis pasikeičia energijomis. Dėl šios priežasties moteris turėtų masažuoti vyrai, o vyrus- moterys. Tai natūraliau. O reiki energija masažo metu dar ir savo darbą padaro. Kokį? Sunku pasakyti, nes kiekvienam žmogui reikia skirtingų dalykų...Reiki veikia ir gydančiai, ir atpalaiduojančiai...Visaip.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tokie dalykai manau pas mus jau populiarėja ir manau greitu laiku nereikės vos ne kiekvienam aiškinti ir pasakoti kas aplamai yra reiki.

Nes aš pavyzdžiai net ir nelabai ką žinoja,kol nebuvo „Paslaptingo pasaulio“ :super:

O daugiau manau žino tik tie kurie domisi to :rolleyes:

 

 

Kažin kaip vadinasi masažas,gal nevisai masažas ( kaip masažuotojas prie tavęs kaip ir nesiliečia ) o per atstumą vedžioja ranka ,o tu jauti tokias kaip bangas.

Gal supratai apie ką aš klausiu :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai reiki seansas. Žinau, kad Kaune jis kainuoja apie 40 Lt. Mokančių jį daryti sparčiai daugėja...Ir aš esu viena tų daugintojų...Šiuo metu turiu 16 mokinių reikistų...Jei norėtum tokį pasidaryti (vieno neužtenka, reikia bent trijų; nėštumo metu tinka), galėčiau rekomenduoti vieną savo mokinę kaunietę :rolleyes:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už atsakymą.

Kelis kartus esu turėjus kelis tokius (reiškia seansus) buvau labai nustebus kas vyksta, nes tada man buvo gal kokie 10 metu :rolleyes:

Dar pamenu tokio pat seanso metu ( man buvo ausies uždegimas,pravėrė ausys ir matyt peršalau,tai ausyte buvo trigubai ištynus) tai tas žmogus,pavedžiojo įvairiais judesiais aplink ausi,vėl gi neliesdamas ir jau vakare mano ausys atslūgo :rolleyes: Tada man tai buvo tikras stebuklas...

 

Aišku ir dabar įdomu kodėl taip yra ir kas vis dėl to vyksta :super::sird:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tą masažą gali išmokti daryti BET KAS? Ar reikia turėti kokią ypatingą galią? :flower:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia turėti reiki iniciacijas.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokio masazo mokintis reikia pas mokytojus. Apie pati reiki kiek pamenu esu skaites, kad juo pagalba galima viska isgydyti vien rankos prisilietimu, tiesiog sukaupia tam tikra energija. Nezinau ant kiek ten profai, bet jei padejo reiskias geri ir paslauga verta kainos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.