Pereiti prie turinio
kicule

Kaip paaiškintumetė savo silpnybę papuošalams?

Rekomenduojami pranešimai

Kaip paaiškintumetė savo silpnybę papuošalams? :lol: :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu labai didele silpnybe papuosalams :huh: ..Anksciau pirkdavau daugiausia darbui, nors megstu pirkti papuosalus, kad tureciau ka priderinti prie kiekvieno rubo..Taigi dabar turiu 4 pilnas (t.y. prigrustas iki virsaus) papuosalu dezutes :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai papuošalams kaip ir drabužiams labai išranki. Labiausiai šiuo metu norėčiau auskarų arba gražios apyrankės. Bet kad prie tam tikro rūbo derinčiau tik viena ir vis tą patį papuošalą tai taip nėra. Pakabučių ar karolių tai nelabai ir mėgstu. Gal aš čia truputį ne į temą :smi:


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš kažkodėl tai neturiu tokois silpnybės.Man gražu kai kiti pasipuošę,bet pati aš pamirštu užsidėti ,nors turiu.Anksčiau tai labai mėgau auskarus ir žiedus.O dabar ,kai įsiveriu vienus,tai ir vaikštau ilgiausiai.Na,o žiedus,jei trukdo virtuvėje darbuojantis,kai nusiimu,tai ir pamirštu užsidėti.Nebent jau kai iš anksto ruošiuosi į svečius,tai susikomplektuoju kaip pasipuošti.O jei ant staigiųjų,tai taip nieko ir neužsidedu :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as laabai miegstu papuosalus ir pirkti man juos labai patinka, labai patinka ivairiu spalvu, prie ivairiu drabuziu :huh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai patinka visoki karoliai ir auskarai ia panašiai :D man jie tiesiog gražūs, bet ne visada nešioju irgi. Kaip paaiškinti silpnybę nežinau - man tai vien dėl grožio jie gali būti, egzistuoti :D kai žiūriu į paptošalus kažkodėl jie man visada primena senovinius laikus, kažkokią lyg dvasią turėtų savyje jie.

 

Nemėgstu tik visokių ten grandinėlių, ausinių papuošalų irgi nemėgstu, man toki kaip senoviniai patinka


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu labai didele silpnybe papuosalams- na ne tiek turiu kiei Nicole, bet dvi dideles dezutes tikrai prigrustas iki virsaus turiu..... kosmaras- neturiu kur tiek nesioti bet man ju reikia ir viskas :o


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.