Pereiti prie turinio
Nicole

Objekto iškirpimas ir fono pakeitimas

Rekomenduojami pranešimai

NUOTRAUKU OBJEKTO ISKIRPIMAS IR FONO PAKEITIMAS

 

Pirmiausiai isikelkite nuotrauka i remeli ir isjunkite remelio sluoksnio rodyma paspausdami and akies ikoneles kaip parodyta paveikslelyje:

 

1.jpg

 

Dabar turetumete matyti tik pacia nuotrauka.

 

Yra du budai, kaip iskirpti objekta arba pasalinti nenorima fona is nuotraukos:

1. Naudojant trintuko (Eraser) iranki

2. Naudojant sluoksnio maskavima (Layer Mask)

 

As dazniausiai naudoju trintuka, man kazkaip patogiau..Taigi norint istrinti nereikalinga fona, reikia paspausti trintuko iranki ir pasirinkti norima sepetelio (Brush) dydi..As paprastai naudoju sepetelius ir mazdaug tokius nustatymus, kaip parodyta paveikslelyje ;) Dydi galima keisti traukiant rodyklele i sonus, kur yra Master Diameter..

2.jpg3.jpg

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar galima pradeti trinti, tiesiog paspauskite peles mygtuka ir pradekit stumti pele norima kryptimi..Jei trintuko dydis didelis, tada stenkites palikti siek tiek fono aplink norima objekta, o po to sumazinus trintuko dydi galite pabaigti trinti aplink objekta..

 

4.jpg

 

p.s. norint trinti kuo tiksliau, geriausia pasididinti nuotraukos rodymo procenta, t.y. naudoti Zoom iranki ir tada vel paspausti trintuko iranki ir siek tiek sumazinti jo dydi..Jei suklydot, tiesiog eikit i Edit -> Step Backward ir spauskite tiek kartu, kiek reikia klaidai istaisyti :D

 

5.jpg

 

Pabaigus trinti, eikite i Layer -> New Layer..Tada paspauskite ant naujo sluoksnio ir traukite zemyn, kad jis atsirastu nuotraukos sluoksnio apacioje..Tuomet uzpildykite ji norima spalva spausdami Shift +Backspace ir pasirinkdami Color (as dazniausiai pasirenku spalva, kuri deretu prie remelio).. Dabar turetumete matyti objekta pasirinktos spalvos fone.

 

Jeigu reikia, dar galima siek tiek patrinti aplinkui objekta, tik nepamirskit paspausti ant nuotraukos sluoksnio pries tai darant ;)

 

Dabar turetu atrodyti stai taip:

 

6.jpg

 

Dabar desiniu peles klavisu paspauskite and spalvoto sluoksnio ir pasirinkite Blending Options, tada paspauskite and Gradient Overlay..Ten nustatytkite, kad Opacity butu 30%, uzdekit varnele prie Reverse, tada kur yra Style, pasirinkite isplestineje Radial. Spauskite OK.

 

7.jpg

 

Dabar turetu atrodyti stai taip:

 

8.jpg

 

Ir pabaigai paspauskite akies ikonele remelio sluoksnyje, kad galetumet viska kartu matyti :D

 

9.jpg

 

Belieka tik issaugoti ir viskas :D

 

p.s. Lange Blending Options galite pasirinkti skirtingus variantus ir paziureti, kas is to gausis :D ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz dar viena pamokele :D

mane ji tikrai labai domino ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aciu uz dar viena pamokele :D

mane ji tikrai labai domino ;)

 

Ner uz ka, Kicule ;) Dziaugiuosi galedama padeti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutes na nerandu gal ir yra kur parasyta, bet sakykite ar galima su sia programa nuimti raudonas akis jei taip gal galite paaiskinti kaip :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveikutes na nerandu gal ir yra kur parasyta, bet sakykite ar galima su sia programa nuimti raudonas akis jei taip gal galite paaiskinti kaip :D

Taip, galima: kairiajam meniu, pirmam stulpelyje 4 migtukas (pavaizduota akis). Pasiimi ta iranki ir baksteli su juo butent ant raudonos akies. :rolleyes:


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip, galima: kairiajam meniu, pirmam stulpelyje 4 migtukas (pavaizduota akis). Pasiimi ta iranki ir baksteli su juo butent ant raudonos akies. :D

Ačiū :sird:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Paziurek sitam paveikslelyje, kur yra sluoksniu sarasas desineje..Pas mane remelis buvo Layer 0, o nuotrauka Layer 1. Atsistok su pele ant nuotraukos sluoksnio, kad jis pasizymetu melynai ir tada nuspaudus pele tempk ji zemyn po remelio sluoksniu ir tada atleisk pele..Dabar nuotraukos sluoksnis turetu matytis apacioje :super: Pabandyk ir man parasyk, ar pavyko ;)

 

 

Nicole, as ir vel su klausimu ... :) :super:

Nagrinedama tavo aprasymus, pastebejau, kad kai tu atidarai ir nuotrauka ir remeli pas tave jie pasizymi kazkaip sluoksniais (tarkim Layer 1 ar Layer 0).

O pas mane ne Layer, o Background. Stai taip:

untitled2iq3.jpg

todel man kazkodel nesigauna dirbt pagal tavo pamokele apie notraukos fono trinima :( :super::geda:

 

Ka man daryt? Kaip padaryt, kad toj desinej pusej tie Layer'iai atsirastu, ar dar ka nors?


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lolute, del Background sluoksnio, tai kiekviena karta atsidarius nauja paveiksleli, photoshopas rodo Background su spynele, tai reiskia, kad tas sluoksnis uzrakintas, kad negaletum daryti jokiu pakeitimu..Norint atrakinti, reikia du kartus su pele paspausti ant jo ir turetu pakeisti i Backgroung be spyneles arba Layer 0 (tai priklauso nuo photoshopo versijos, as pati dirbu su CS, todel man rodo Layer 0), tuomet jau gali daryti pakeitimus tame sluoksnyje ;)

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Lolute, del Background sluoksnio, tai kiekviena karta atsidarius nauja paveiksleli, photoshopas rodo Background su spynele, tai reiskia, kad tas sluoksnis uzrakintas, kad negaletum daryti jokiu pakeitimu..Norint atrakinti, reikia du kartus su pele paspausti ant jo ir turetu pakeisti i Backgroung be spyneles arba Layer 0 (tai priklauso nuo photoshopo versijos, as pati dirbu su CS, todel man rodo Layer 0), tuomet jau gali daryti pakeitimus tame sluoksnyje :rolleyes:

 

Aciu labai, Nicole! :rolleyes: taip ir yra!


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutes,

 

uzsikreciau ir as fotomanija :D ; ismokau deti nuotraukas i remelius, dabar bandau iskirpti veiduka is nuotraukos ir ideti ji i remelius, kaip portreta. Sustojau ties tuo, kad sukuri nauja layer, pakisi ji po iskirptu veidu, ir pasirenki to layer spalva. Nu neiseina man pakeisti ta spalva - kaip buvo balta, taip ir lieka... Atsistoju su pele ant to naujo layer, spaudziu shift+backspace, ismeta tokia lentele Fill, bet ten nera spalvos pasirinkimo...

kaip tai darosi, galima smulkiau?Pas mane photoshop 7.0.1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daiva777, kai ismeta lentele Fill, siek tiek zemiau prie Use pasirink isplestineje Color ir tada turetu ismesti nauja lentele su spalvomis, pasirink norima ir tada spausk OK ir vel OK :D Smagu, kad musu Photoshop'o ligoniuku daugeja :D :super::super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.