Pereiti prie turinio
Leid

Lietuvos šokių dešimtukas

Rekomenduojami pranešimai

Ar nežiūrit Lietuvos šokių dešimtuko?Aš pažiūriu,ten šoka daugumoje įžymūs žmonės pramoginius šokius.Bet yra toks ponas Leonas,tai prisijuokiu iš jo ,kai jis šoka Lotynų Amerikos šokius.Kai reikia visaip išsikraipyti.tai jis kaip koks kinkongas atrodo :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu nuo pat pirmos laidos, nes tėvai žiūri. Pavydas ima bežiūrint kaip jie juda. Daugybė žmonių balsuoja už L.Paksienę, nors man atrodo, kad Mantas, Greta ir Rūta geriau šoka. Pagaliau vakar sulaukiau teisingumo - ponia Laima liko trečioj vietoj, Mantas pirmoj. :welcome:

Ponas Leonas taip pat išsiskiria nors gal šoka ir nelabai gerai.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O per koki kanala rodo? :welcome:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per Lietuvos televizija... :mirksiukas[1]:

Paziuriu...Man tai juokas is Sipario ima.Tikras aktorius... :welcome: O labiausiai patinka Ruta,Mantas,Serzas ir Greta.Nors vakar patiko viena is savanoriu merginu Laura-salotine suknute...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi visada žiūriu :geda: Nu man irgi Manto judesiukai :wub: Man dar patiko Pripsas, ne kiek jo šokis, bet kiek jam pačiam tinka šie šokiai ir ta aistra akyse :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as taip ir neprisiruosiu paziureti, nes vis pamirstu. Tai pamatau kiek per reklama parodo...


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man vis kuo toliau ,tuo labiau patinka ši laida žiūrėti.Per tokį trumpą laiką daugelis taip ištobulėjo.Ne visiems ,aišku ,taip gerai sekasi.Tik tas komisijos narys Smoriginas ant Paksienės kai paveža.Ir rūbai jos jam vis užkliūna.Per daug jau,juk ji nekalta,kad nepelnytai taip už ją balsuoja.Susikausčiusi ji labai šoka,jei atsipalaiduotu,būtų kitas vaizdas.Bet juk visi atėjo išmokti šokti ir vieniems tai sekasi geriau ,kitiems prasčiau.Čia ne valsiuką su polkute pašokti.O pažiūrėti tikrai įdomu :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tokiam malonumui ir pinigu gerai reikia, kaskart vis su nauja suknele sukuosenos ir kitka...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ten tik tokie ir susirinkę kur prie pinigo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as vis pamirstu paziureti :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas žiūrėjot šį šeštadienį? Gal žinot ką sugražino iš iškritusių per mėnesį.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sugrįžo Laura Imbrasienė.O šeštadienį iškrito Jolita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.