Pereiti prie turinio
kicule

Ar baratės dėl vaiku?

Rekomenduojami pranešimai

Pas vyrus ir moteris skirtingas pažiūrįs i vaiku auklėjimą.

Ar buvo pas jus tokiu situacijų kad tektų susipykti dėl vaiko :mirksiukas: ?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dazniausiai "susikertam" del zaislu rinkimo.Vyras stovi ir laukia,kol sunus viska surinks,o as jam padedu arba pati surenku.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O taip,pas mus tik dėl to barniai ir iškyla.Vyras per daug griežtas,tai aš kartais paprieštarauju jo sprendimui ir jį pakeičiu.Tada ,aišku, būna puolimas ant manęs.O kai buvo maža dukra,tai žaislus už ją irgi tėtis rinkdavo,bet tai jau negerai,dabar pats gailisi,nes neišmoko tvarkingumo.Aš jį buvau perspėjusi ,kad taip bus .Žaislus turi susitvarkyti pats vaikas.Nereikia stovėti ir kaip prižiūrėtojui,galima visa tai irgi paversti žaidimo forma ir padėti jam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man daznai atrodo, kad kartais ne uz nieka bara, kad galima butu vaikui ir paaiskinti pabandyt...

Mane manau per greztai auklejo, del to as turiu visai kita poziuri i vaiko auklejima :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis kai maža buvo irgi be reikalo dažnai bardavo,o aš guodėja būdavau.Negerai taip bet,kad labai gaila būdavo neteisingai nubaustos.Guosdavau ir bandydavau jai kažkaip paaiškinti kodėl tėtis taip nateisingai pasielgė,tuo pačiu stengdamasi nesumenkinti ir jo autoriteto.Nes vien jau tai kad vienas baudžia ,o kitas guodžia - negerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas dar neteko rimtai susibarti, kazkaip mes abu turim toki pati poziuri i vaiko auklejima..Gal tik siek tiek nesutariam del vaiko maudymo, nes maniskis kazkodel bijo, kad jeigu jis maudys, kas nors blogo nutiks, tad tenka man tai visalaik daryti..Na dar kartais jis per karstai sureaguoja, jei mazyle, ka ne taip padaro, bet jis ir pats tai zino ir stengiasi susivaldyti :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bartis nesibaram, kartais padiskutuojam ir susitariam...


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.