Pereiti prie turinio
Snapė

Herpes arba lūpų puslelinė

Rekomenduojami pranešimai

Ar turite šį virusą? Ar dažnai atsiranda puslelės ant lūpų? Ką darote tokiu atvėjų?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir kai tik persalu, visada atsiranda. Herpiu jei jau uzsikretei, tai visam laikui. Jis gali atsirasti ir nusilpus imuninei sistemai. Jei jauciu, kad kutena lupa dar neiskilus, stipriai itrinu svogunu, o jei jau iskyla tai naudoju tepaliuka "Acyclostad" jis neleidzia susidaryti vandeningai puslelei ir greiciau usdziuva.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mano vaikiuka taip pat atsirado pusleliu tai tepu tepaliuku Acic.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano irgi dar visiškai neišnyko, bet jau tas ištinimas praėjo. Šiaip tai juokiausi, sakau botulino prisileidus į viršutinę lupą vaikščiojau :) .

O dėl gydimo lėkiau pas savo vaistininką, jis iškart davė tepaliuką Acyclovir Stada ir liepė tepti kuo dažniau, tai aš jau ir tepliojau :D Gal todėl jau ir į pabaigą mano žaisdelė?

Ir dar buvau girdėjus kad vaistai nuo herpes žiauriai brnagus, na bet nepasakyčiau, tepaliukas apie 10litų kainavo.

Ir vaistininkas sakė, jeigu tik pajauti niežėjimą lūpos iškart uždėti alkocholio, o jeigu jo neturi užpurkšti kvepalų.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir as sia nesamone :D

Labiausiai is visu tepaliuku man patinka ir tinka Acyclovir Stada :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Turiu ir as sia nesamone :D

Labiausiai is visu tepaliuku man patinka ir tinka Acyclovir Stada :)

 

Ir pigiausias jis kaip man vaistininkas sakė :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra visai nemažai tų išganingų tepaliukų. Ko gero brangiausias - Zovirax (trigubai brangesnis už Acic, manau, kad ir už kitus). O santykinai brangūs visi tepaliukai nuo herpes viruso. Juk tūbelėj jų vos keli gramai.

Turiu ir aš tą "malonumą", bet smarkiai retai kada peršalu. Naudoju Acic.

Greičiausiai atšala mano gerklė.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir pigiausias jis kaip man vaistininkas sakė
Kainos as tikrai neatsinenu :hm:

Bandziau daug tepaliuku, bet apsistojau ties Acyclovir Stada, nes greiciausiai nuo jo praena puslenine :P


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man jau beveik ir praėjo, išganingas tepaliukas, nes visi gasdino kad savaitę tai tikrai bus, o man tik keliata dienų.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jungiuosi į gretas :flowers: ... pirkau Acic kremą...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man labiausiai padeda dantų pasta. :victory: Patepi, pūslelės nudžiūna ir greit sugija. :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po teisybei, tai š, tas Acic kremas... tepliojausi aš juo visą savaitę, tai pūslelių plotas pradžioj dar labiau padidėjo, paskui sustojo, o su gijimu sunkiai buvo..spjoviau aš į jį išsitraukiau (jau metai kaip galiojimo terminas pasibaigęs) БОРО ГЛО kremą, kažkada pas baltarusius pirktą už 4lt ir pradėjau juo tepliotis.. gijo tiesiog akyse... dabar vos vos matosi mažas šašiukas...

 

166605.jpg


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.