Pereiti prie turinio
Pajure

Kavinės,padavėjai,arbatpinigiai

Rekomenduojami pranešimai

Nors teorikai visur ra?oma, kad arbatpinigio reiketo palikti 10 proc. nuo saskaitos sumos,a? ka?kaip pripratau palikti nepriklausomai nuo sumos 1Lt arbatpinigio.Eia ai?ku tada, kai gerai aptarnauja,nepamir?ta, ka mes u?sakem ir pan.Paskutina karta teko pusvalanda laukti,kol saskaita atne?, tai nepalikau nieko.O jei einam su vyru, jis paskutiniu metu palieka ma?daug 10proc.Va ka rei?kia pastovus tarnybiniai pietus su u?sienieeiais Bet a? abejoju, kad tokio ?monio Lietuvoje daug.

Dar mane kavinese da?nai erzina, kad vaikams i? prad?io atne?a ledus, o po to kar?ta.Kiekvienas normalus padavejas tureto suprasti, kad desertas valgomas po kar?to patiekalo.O ?a sekmadiena, kai su vaikais buvau picerijoje,ledus ir picas apne?e vienu metu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Bare" tai ten viskas kitaip-ten daugiau ?ou, negu restoranas.

O kirpejai, jei gra?iai apkirpo, a? irgi butinai palieku lita arba du.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai dazniausiai nepalieku, nes dar nei vienur neaptarnavo kaip reikalas. Tik palangoj palikom visi arbatpinigiu, nes padaveja buvo super.

Bet pamascius is kitos puses (nes pati dirbu panasu darba) visiems neitiksi


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dazniausiai palieku 1lt, jei faina padaveja - tai 2lt, o jei aptarnavo blogai, tada ne cento.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka cia dar apie arbatpinigius, as tai dar pora svelniu repliku numetu :piktas


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane taip pat nervuoja blogas aptarnavimas, :mad: o apie arbatpinigius nera ka ir kabeti, o siaip jei normaliai aptarnauja tai tikrai negaila kokio lito :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai is karto sakau jei kas ne taip. Juk ateini gerai praleisti laika, o jei ledus ir patiekala atnestu kartu, tai mandagiai issiusciau ledus atgal :doh Esu gan priekabi kliente. :this[1]: Kiek buvau tai man pasitaike normalus sukalbami padavejai. Juk zmogiska kartais kanors pamirsti :geda Esu dirbus italu restorane. :sex:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iandien arbatpinigiam palikom 5 litus, picerijo....Bet ten mano drauge dirba, o mes drauges nuo pirmos klases esam...

O ?iaip arbatpinigio paliekt stengiuos visada, na ai?ku jeigu turiu smulkiais, ir jeigu ne kortele atsiskaitineju.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 Lt palieku, bet tik tuo atveju, jei aptarnaviams patiko ir aptarnaujantis ?mogus :grin:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stengiuos visa laika palikti arbatpinigiu,nes zinau koks sunkus tas darbas :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei aptarnavimas puikus,tai lita kita,o jei ne-net "baltus"susirenku :geda


Nedera elgtis ir kalb?ti it miegantiems...(H?rakleitas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uz gera aptarnavima esu plikusi daugiausia 10 lito... nu tada dar muso buvo gal kokie 6 zmones. u? bloga nieko :hm::hm:


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.