Pereiti prie turinio
uogyte

Plaukų kaukės

Rekomenduojami pranešimai

Kokias naudojate, plauku kaukes. Girdėjau, kad labai atgaivina plaukus majonezo kauke. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu naudoju margaritos alaus kauke, ji tinka silpniems, luzinejantiems plaukams.

Alaus mieliu ekstraktas yra naturalus B grupes vitaminu, proteinu ir aminorugsciu saltinis,kuris grazina plaukui naturalu blizgesi ir tvirtuma.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar naudoju iš Wella profesional priemonių, skirtų sausiem, lūžinėjantiems ir po dažymo plaukams. Pasakiška :D :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu išbandžiusi Alaus kaukę. Ji truputį pastandina plaukus

O siaip naudoju GENERA Beauty regeneruojančią kaukę su kokosų aliejumi pirktą kirpykloje.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau pabandyti corne de farme kauke sausiem ir stripriai pažeistiem plaukam.

Gal kas bandėt? Nes gan pigi o kiekis didelis. Ai jeigu nekokia, sunaudosiu kaip balzamą :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau labai išgirsti kokių nors patarimų, kad su kaukių pagalbą suriebalino daugiau plaukų galiukus, na tiesiog pridavėt daug drėgmės ir jie patapo sunkūs.

Kiek tik esu bandžius atrodo visos nieko, bet tik pirmus kokius 5 kartus, o aš norėčiau jau net gal ir kaip gydomosios rimtos pagalbos plaukam, kad suteikti jiem gyvybės, na kad būtų tokie pat sunkūs ir blizgantys kaip kad prie šaknų ar viršugalvyje, o ne šiurkštoki galiukai, ir ne tik jie.

Nors aliejukus naudoju net ir kasdien kitą kart, tai porai valandų vaizdas buną neblogas, bet tik tiek...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirmą kauke nepatartina naudoti per kieviena galvos trinkimą :mirksiukas: Manau apie tai visi žinote :super:

Antras patarimas yra toks, kad ... Niekada nelaikykite kaukes ilgiau, negu nurodyta aprašymę, kauke ar balzamą reikia tepti tik ant plauku, bet ne ant visos galvos.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau šiandien kirpykloj Kaune firmos kauke, žiūrėsim kaip ji man čia bus.

Bet mano kirpėja patarė ilgiau palaikyt nei parašyta ant pakuotės.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju planet spa "avon" alyvuogiu plauku kauke, :flowers::victory: :lol:


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada naudojau ir labai patiko viena Wellos kauke dazytiems plaukams, bet jos, deja, turbut nebegamina, nes jau senokai nerandu niekur pirkti (ieskojau ir Wellos salonuose). Siuo metu is pigesniu man visai nieko Garnier kaukes, o is brangesniu labai patinka Joico K-pak atstatanti drekinanti kauke. Apskritai visos Joico priemones man labai labai :D :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kazkada naudojau ir labai patiko viena Wellos kauke dazytiems plaukams, bet jos, deja, turbut nebegamina, nes jau senokai nerandu niekur pirkti (ieskojau ir Wellos salonuose). Siuo metu is pigesniu man visai nieko Garnier kaukes, o is brangesniu labai patinka Joico K-pak atstatanti drekinanti kauke. Apskritai visos Joico priemones man labai labai ;) :sird:

 

 

cia gal kalbi apie wellos kauke Colour saver mask ? melynam kvadratiniam tokiam ?


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Visu pirmą kauke nepatartina naudoti per kieviena galvos trinkimą :sird: Manau apie tai visi žinote :doh:

Antras patarimas yra toks, kad ... Niekada nelaikykite kaukes ilgiau, negu nurodyta aprašymę, kauke ar balzamą reikia tepti tik ant plauku, bet ne ant visos galvos.

 

 

teisingai sakai ;)

kauke gerai siaip naudoti karta per savaite arba net per dvi savaites karta :doh:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.