Pereiti prie turinio
zmonike

Girimasis ar džiaugsmas?

Rekomenduojami pranešimai

Vat susimasciau,kaip atskirti:kada zmogus giriasi,o kada dziaugiasi ir nori pasidalinti tuo dziaugsmu?

 

Nusiunciau draugei suremontuoto vaiko kambario nuotraukas(pati prase,kai baigsim,atsiusti).Tikrai,ne todel,kad noriu pasigirti.Nuosirdziai dziaugiuosi,kad pagaliau baigem tvarkyti ta bardaka,seniai norejom vaikui sutvarkyti kambari ir dziaugiuosi,kad pavyko igyvendinti sumanyma su siena.O ji kitai draugei pareiske,kad as dabar giriuosi visiems ... :lol:

 

O juk daznokai,sakome:"ji ar jis giriasi",o gal tik zmogus dziaugiasi...? :mamba:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal tai aišku iš to kaip tai pasakė, pateikė ir pan. :sird:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinai... Daugiau ir nebesiusk tada jokiu foto.

Jei pati prase tai koks cia girimasis?

As ir pati prasiau :D Bet tikrai nuosirdziai dziaugiousiu uz jus.Man net minties nekylo kad kazkas giriasi :) :this:

nekreipk demesio zmonike :sird:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal ta draugė pati tinginė - dabar pavydi :sird:


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O gal ta draugė pati tinginė - dabar pavydi :)

Mna ir tokiu minciu buvo :sird:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau,kas jai susisviete...

 

O dabar vis dazniau pagalvoju,o kaip is tikruju atskirti tuos dalykus?Nebent kiekvienas zmogus pagal save priima :victory: Jei yra pavyduolis,tai priims kaip girimasi.Jei yra draugiskas,tai tik pasidziaugs kartu... :mda:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau jei zmogus yra pavydus, jam net sakyt nereikia apie kai kurios dalykus, jis jau matydamas kad tau geriau sekasi,elgesi visai kitaip negu iprastai :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo dažniausiai, ir jeigu tik tau nesiseka tai būna labai geri ir užjaučia ir t.t. nors ištiesų širdyje juokiasi :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebūtinai gyrimąsi įžvelgs žmogus, kuris pavydi. Būna situacijų kada tikrai nėra pavydima to apie ką kalba ir netgi norėtumei pasidžiaugti tuo jo džiaugsmu, bet ta intonicija, kuria pasakomas tas džiaugsmas yra tokia, kad matosi (nors gal irgi subjektyvu) jog tai pagyros ir nuteikia nemaloniai... ir pagyros pagyroms nelygios, kartais žmogus tiesiog giriasi, o kartais girdamasis dar sumenkina kito džiaugsmą.. tokių nemėgstu :flowers:

pvz pokalbis:

- Mes susiremontavom vaikų kambarį :super:

- :lol: pas mus visas butas po remonto....

 

o suprast kas džiaugiasi dėl tavęs, o kas nelabai arba kas užjaučia, o kas širdyje juokiasi turbūt nėra taip baisiai sunku, nes tai pajaučiam, gal ne po pirmo karto, bet su laiku vistiek..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kilo mintis, kad draugė pavydi :) Ir man net kažkokia draugė keista pasirodė, jei kitiems dar ima pasakoti, kad tu giriesi.. gal tada ir nuotraukų prašė, jau iš anksto turėdama kažkokių nuostatų? Nu man toks įspūdis susidarė.

 

Nors, aišku, turbūt, džiaugtis kažkuo galima ne su visais, nes kai kurie tai priima labai skaudžiai, jei tau kažkas gerai :super: t.y. kad tau ne blogiau nei jam :super:

 

nors nesu šventa irgi, kai vienas žmogus džiaugėsi labai geru darbu, na negalvojau, kad giriasi, supratau, kad džiaugiasi, kažkaip viduj pagalvojau, matai, ką reiškia gera pažintis ir veidmainiškumas... (tiesiog tas žmogus į akis vienoks, o už akių pasako, ką galvoja apie tą, kurį sugeba apgauti), ir aišku, ir man buvo skaudu, žinant, kad aš esu toj srity geresnė ir bent jau diplomuota :super: Bet tas skausmas greit gana praėjo, nes pagalvojau, kad, matyt, taip reikia, ir neprapulsiu ir aš :D (nepaisant to, kad toks darbas buvo visai mano svajonė :D ). Vadinasi, gyvenimas kreipia kažkaip kitaip, ir tai nėra blogai taip pat ;)

 

o girimasis.. manau, girimasis yra tada, kai žmogus bando jaustis pranašesnis už tave ir tada į akis tau giriasi ir LAUKIA tavo pavydumo kažkokio.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o girimasis.. manau, girimasis yra tada, kai žmogus bando jaustis pranašesnis už tave ir tada į akis tau giriasi ir LAUKIA tavo pavydumo kažkokio.

Labai daznai pagaunu save mastant, kai cia pasidalinti savo dziaugsmais kito asmens neizeidziant... nes savo dziaugsma pernelyg afisuojant kitas gali jaustis siaubingai... buna kad net nutyliu, nors sirdis taip troksta pasidalinti su kazkuo...

Mano vyresneli labai isgyre mokykloje per asmenini pokalbi, tai gryzau kaip ant sparnu ... Vienai draugei pradejau pasakoti ir matau kaip jos veidas mainosi, t.y. niaukiasi /tik paskui is jos 'istraukiau' kad jos sunums nelabai kaip ir sekasi toje mokykloje/ tai ir nustojau pasakoti 'pusiaukeleje'... Tai va - kad tau yra dziaugsmas - kitiem gali atrodyti pagyros...


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai daznai pagaunu save mastant, kai cia pasidalinti savo dziaugsmais kito asmens neizeidziant... nes savo dziaugsma pernelyg afisuojant kitas gali jaustis siaubingai... buna kad net nutyliu, nors sirdis taip troksta pasidalinti su kazkuo...

Mano vyresneli labai isgyre mokykloje per asmenini pokalbi, tai gryzau kaip ant sparnu ... Vienai draugei pradejau pasakoti ir matau kaip jos veidas mainosi, t.y. niaukiasi /tik paskui is jos 'istraukiau' kad jos sunums nelabai kaip ir sekasi toje mokykloje/ tai ir nustojau pasakoti 'pusiaukeleje'... Tai va - kad tau yra dziaugsmas - kitiem gali atrodyti pagyros...

 

Pritariu.

Ir xforume yra asmenybių, kurias sunervini, kai pasakai, kad esi patenkinta savo darbu, savo gyvenimu ir net tuo, kad gali savo vaikams, grįžusiems iš mokyklos, šiltą šviežią maistą paduoti...

Tuoj užmeta- giriesi...

O juk norisi ne dejuoti, o pasidžiaugti paprastais dalykais...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.