Pereiti prie turinio
kicule

Šventės kuriozai

Rekomenduojami pranešimai

Aš suknele nuomavau Kaune, atvažiavau, man kai pradėjo rodyt :wub1:

Sakau jus man rodykit geriau naujausius modelius,o aš bandysiu išsirinkti. :wub1:

O paskui bajeris koks buvo :D

Likus savaitei iki vestuvių, važiuoju aš į ta saloną,su bateliais suknele savo matuotis, su manim buvo mama ir haski.

Išbėgu prie veidrodžiu ir klausiu haski, na kaip? Ar gražu? Ką?

O ta žiūri ir atsako.. taip. letai , g r a ž u ...

Aš kai pirma karta matavau suknele (neįsiminiau 100 %).

Žiūriu i save ir keistai jaučiuosi,žiūriu ir nesuprantu kame kampas,haski ir stebi...

 

Išėjome mes iš salono,einame į parduotuve apsipirkti, aš nerimauju,vietos sau nerandu... Maniškis klausia kas nutiko? Aš staigia surėkiu, blin... sukneles sijonas visai ne tas, ne tas kuri aš išsirinkai pirma karta :lol: Aš jau viena su mana begu atgal, sakau jus man ne ta sijoną davėt Prisiminu kad jis vadinasi "Organza" jos ten pradėjo atiprašinėti ir pan., o juokas ir pyktis to pat metu ima :(

paskui papasakojau haski,kaip viskas buvo, tai ta tik atiduso, sako, fuuuiii, aš jau galvoju kas tau su skoniu pasidarė, kodėl tokia išpusta suknia išsirinkai :) :lol: :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cha cha cha, nu sakau kartai tų kuriozu tai gerų būna prieš pasiruošiant vestuvės ir vestuvių metu :wub1: :wub1:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svarbiausiai kad laiku dar prisiminiau, aš matai vis pati stebėjausi,nejaugi čia ta pati suknele... tas sijonas man buvo įtartinas :wub1:

O ten toks jau išpustas, kaip pas kokia pelene :wub1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai kad prisiminei ne vestuvių dieną :wub1:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gerai kad prisiminei ne vestuvių dieną :wub1:

Na zinok nezinau kas tada butu :wacko:Nei jos spetu man kita sijona persiuti, nei svente nebutu kaip svente :wub1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as vestuviu suknele pasimatavau antradieni, salono merginos atlaisvino korseta patvarke sijona..............o sestadieni reik detis suknele o ji man visa krenta :flowers: pasirodo kad numeciau 10kg tai siek tiek velavau bet suknele staigiai sutvarke :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eina sau kaip prisijuokiau-sveikas juokas ankstyva ryta :mirksiukas::flowers::super:

o man ir buvo gerulis nutikimas. :sird: oj dabar prisimenu ir juokas iki asaru ima :this: :) :D

na vestuviu ryta turejau vaziuoti darytis vestuvinio makiazo pas pazystamos pasiulyta kosmetologe. na nuvaziaau apie 7 valanda ryte, sedziu-jinai mane dazo dazo. i veidrodi neleidzi pasiziureti. o as matau, kad dazydama naudoja tokias spalvas kurios man visiskai netinka ir krem pudra tamsesneio tono..... as paklausiu,o ji vis sako viskas gerai-labai gerai atrodai-busi kaip karaliene-vyras neatpazins :D :D na as toliau sedziu..... pagaliau uzbaige savo darba ir sako man kad as pasiziureciau i veidrodi. o as su tokia baime ejau prie to veidrodzio, kad net ji pastebejo ir sako vis man-viskas gerai, nebijok-esi karaliene..... ;) as kai pamaciau save-NEATPAZINAU-tikrai,kad buvau karaliene, tik nezinau kieno-ar varliu, ar klaounu ar nezinia ko...... :D :D :D manes lauke tevas. as tik uzsidengiau veida ir i masina-astsisedau-pradejau zvengti ir sakau tevui- tu tik nesijuok, as namo grisiu ir viska nuvalysiu :D :D :D

na ka ir grizau namo, viska nusiploviau ir pasidariau makiaza pati-laiko trukumas buvo kosmariskas, nes manes po makiazo lauke kirpeja, kad daryti sukuosena. buvo tai buvo :D :D :D siaip tai geraio, kad nuotaikos nesugadino sitas ivykis, bet alergijos pridave konkreciai ant veido- visas veidas buvo raudonais plemais...netinkama man kosmetika naudojo matyt, kad as pati sau normaliai negalejau makiazo pasidaryt ir visko paslept :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oksana nu tu ir linksmu plauciu :wub1: man toks ivykis su tuo metine nuotaika ir sveikata manau visai dienai butu sugadine nuotaika ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oksana nu tu ir linksmu plauciu :mirksiukas: man toks ivykis su tuo metine nuotaika ir sveikata manau visai dienai butu sugadine nuotaika :rolleyes:

linksmu ar nelinksmu, bet man ta diena kazkaip i viska nusispjaut buvo- vaiksciojau priplaukusi-lyg tai ne mano vestuves :brunette::pana2::super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.