Pereiti prie turinio
ledi_x

Indaplovės

Rekomenduojami pranešimai

Pasidalinkite patirtimi apie indaploves: jei turite, ar esate patenkinti? ar turi minusų? kokias plovimo priemones naudojate? kokios firmos indaplovė? ir pan.

Redagavo Nicole

Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manu tikrai neblogas dalykas, o svarbiausiai kad nereikia per sventes stovet kazin kiek laiko prie indu :lol:

Girdejau kad indaploves nemazai sviesos (energijos) prisuka, bet manau nebutina naudot ja kiekviena diena.

As visai noreciau :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai labai noreciau labai geras daiktas,mano drauge turi negali atsidziaugti ir vandens ne tiek sunaudoja kaip paprastai plaudama rankom indus,na del elektros nezinau kaip ,bet sake super daikciukas :lol:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai butu ne butinybe,o patogumas.Nors indu susikaupia nedaug,o baliai isvis retas ivykis-tai geriau uz tuos pinigus ka nors kitka nusipirkciau.Man sunkumu nekyla isplauti tuos kelis indus. :P


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai butinybe, nors indus siaip megstu plauti, bet kas per daug, irgi nesveika :D Kazkaip mes tik tryse, bet indu neblogai sunaudojam, tad tekdavo plauti ir plauti, kai nuomavomes busta, nes ten indaploves nebuvo..O dabar kaip dziaugiuosi, kad turime :D Zmonike sake, kad nedaug indu sunaudoja, bet juk nebutina kiekviena diena plauti, bent jau as plaunu, kai pripildau pilna indaplove..Aisku teko daugiau indu isigyti, kad galetum sau leisti taip daryti..O koks malonumas visokias stiklines ir taures su indaplove plauti, jos visalaika spindi svara, nereikia ju blizginti :unsure: Beje, mes Powerpoint isigijome, kurios puikiai uztenka 12 zmoniu indams suplauti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus pirmas pirkinys mano naujajai virtuvei ;) PATS PATS PIRMIAUSIAS , nekenčiu indų plovimo ;) :flower:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat intensyviai ieskau indaploves. Alytuje yra labai nebloga parduotuve, galima pasiziureti internete www.vektrona.lt Ten parduodamos tokiu firmu kaip: SMEG, ELEKTROLUX, CONSTRUKTA, SIEMENS, BALAY, BOCH ir kt.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip pat yra butinybe.assiaubingai noriu i9ndaploves.zinoma nesunku ir rankom isplauti,bet cia mano nemegstamiausias darbas-plauti indus.tad labai noreciau i n d a p l o v e s!!!!


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as jau gyvenimo be indaploves neisivaizduoju :mirksiukas:

 

mes dviese tik, bet indu susikaupia per kelias dienas pilna prirenku, o jei dar reik kokias skardas plaut tai is vis labai greitai prisirenka.

 

mes pirkom boche bet placai 60 cm, kad kuo daugaiu tilptu. siaip vanduo susitaupo su ja, kaip del elektros negaliu paskyt, nes kai nuomavom tai turejom dujine, o dabar dar ir elektrine kaitlente yra, tai paliginus zinoma elektros daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o as jau gyvenimo be indaploves neisivaizduoju :unsure:

 

mes dviese tik, bet indu susikaupia per kelias dienas pilna prirenku, o jei dar reik kokias skardas plaut tai is vis labai greitai prisirenka.

 

mes pirkom boche bet placai 60 cm, kad kuo daugaiu tilptu. siaip vanduo susitaupo su ja, kaip del elektros negaliu paskyt, nes kai nuomavom tai turejom dujine, o dabar dar ir elektrine kaitlente yra, tai paliginus zinoma elektros daugiau.

O su ko plaunate,ar butina del kazkokio "tableciu " kaip reklamuoja :mirksiukas: pvz., "Colganit"


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man indaplove yra patogumas ir pats didziausias :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O su ko plaunate,ar butina del kazkokio "tableciu " kaip reklamuoja :lol: pvz., "Colganit"

o plaunu zinok labai smarkiai neziuriu kokius randu indaplovem tokius ir perku, bet ne tabletes, o atskirai skalavimo skysti, druska ir miltelius. tableciu vsi nedrystu isbandyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.