Pereiti prie turinio
kicule

Vairuotojų kultūra

Rekomenduojami pranešimai

Kaip reaguojate į vairuotojus kurie nekultūringai elgęsi keli?

Ar pats (pati ) stengiatės vairuoti kultūringai?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As visada bandau buti kulturingas vairuotojas, bet kartais kai mane ishprovakuoja koks asilas pradedu keiktis automobilyja ir zmona tada sako, kad as esu nekulturingas. Tai dabar as nezinau koks as esu. As seip manau, kad esu kulturingas. :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai be butu gaila, bet manau pas mus labai mazai "tvarkingu vairuotuju" :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...daug ju Kaune... :doh:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jau tikrai Lietuvoje mazai kulturingu vairuotoju labai.... nenoriu girti uzsienio,bet netgi Lenkijoje vairuotojai yra kulturingi, o apie anglija jau patyliu, nes cia visada praleis masina jeigu tik posuki parodai noredamas isvaziuoti i kelia.... :doh:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi net nekalbekite apie kulturingus vairuotojus Lietuvoje :mirksiukas: Tokiu cia didele retenybe..Uzteko man pora kartu grizus Lietuvoje pavazineti ir tuos pora kartu vos neuzsimusiau del situ lakstanciu idiotu (atsiprasau uz zodzius, bet :mirksiukas: ) Visiskai neturi jokios pagarbos kitu zmoniu gyvybei :geda: Kol dar gyvenau ten, kazkaip buvau ipratus prie tokio vairuotoju, bet dabar grizus po tiek laiko, net vairuoti nesinori, tik nervas ima, kai jie visiskai kantrybes neturi kelyje ir dar tave be problemu apkaltins, nors patys eismo taisykliu nezino :this::super: :P Oi nenoriu net daugiau apie tai sneketi... :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet žinok čia daug kam, kai iš užsienio gryžta,tai sako kad reikia pratintis iš naujo Lt važinėti :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na bet žinok čia daug kam, kai iš užsienio gryžta,tai sako kad reikia pratintis iš naujo Lt važinėti :super:

gali buti..... :)

Lietuvoje jeigu ne tu atsitrenksi i ka nors tai i tave atsitrenks :P siaubelis. visai neseniai pazistami pakliuvo i avarija-ir labai stypria- dar stebisi visi kaip jie gyvi isliko-is masinos nieko neliko, o buvo viskas taip. tie pazistami leke dideliu greiciu, o priesinga eismo juosta vienas patyres vairuotojas, kuriam virs 70 metu uzsimane aplenkti kita masina- tai vat ir ivyko taip kad susidure dvi masinos nosi i nosi. siaubelis as kai pamaciau nuotraukas tai masinos skiriasi ne daug sudauzimo atzvilgiu, bet aciu dievui pazistami liko gyvi ir nieko blogo neatsitiko tik gaila kitoje masinoje vaziavusio senuko ir moters, kurie zuvo vietoje....

vat ir kultura-lekia nezinia kur-lenkia, kai mato kad priesinga eismo juosta vaziuoja masina ir kad tikrai nespes aplenkti :geda::geda::doh::mirksiukas::mirksiukas::this:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jau negaliu pakesti pienburniu,kurie draskosi gatvese bumbcikus uzsileide...Gal ir atkreipia i save demesi,bet...kaip i kvailiukus...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, as irgi megstu muzika garsiai pasileidus vazineti, bet ne taip, kaip tie pienburniai langus atsilapoje ir nezinia kokia aparatura isideje :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi aš tai mėgstu muziką garsią, turiu gan gerą aparatūrą, su visais bosais ir stiprintuvais ir t.t. man tai patinka žiauriai :doh: energijos bomba gera muzikos kokybė ;)

BET, sugedo mano bosiukas, tai dabar tik žinių radija važiuodama klausausi :( :lol: :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi aš tai mėgstu muziką garsią, turiu gan gerą aparatūrą, su visais bosais ir stiprintuvais ir t.t. man tai patinka žiauriai ;) energijos bomba gera muzikos kokybė :(

BET, sugedo mano bosiukas, tai dabar tik žinių radija važiuodama klausausi :D :) :)

 

Bet tai nors "nesidraskai" gal, kaip sako "ant prokasu"... :lol: Cia tai varineja tokie keli.Tik spek kojas patraukti,kad neuzvaziuotu. :lol:

 

O del ziniu gerai....Zinosi daugiau uz visus...Tai kas ten Lietuvoj dedasi...? :doh:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.