Pereiti prie turinio
kicule

Kaip išmokti gyventi be pykčio?

Rekomenduojami pranešimai

Vėl užgniaužei nuoskaudą, sutramdei pyktį ir įniršį. Konflikto išvengei, įaudrintas emocijas nuslopinai, tačiau viduje viskas verda. Gal geriau duoti valią savo jausmams ir išlieti pyktį? Tačiau kas po to? Ar mokėsi susitaikyti, atleisti, pamiršti? :coffee:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech pas mane jau du metus viskas verda... Nežinau turbūt savikontrolė nereali, o taip norisi išsiliet... Kažkaip nežinau reikia kažkoki būda atrasti, kaip viska numalšinti... Tik idomu kas butu jei mane jau konkrečiai iš kantrybės kas nors išvestų (žinau kad man tas iniršis trunka neilgai, bet kas būtų jei pratrūkčiau būtent tuo momentu...) išsiliečiau turbūt už visus...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turejau miciu, kad butu neblogai ismokti medituoti, palankyti kuri laika "joga" :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As turejau miciu, kad butu neblogai ismokti medituoti, palankyti kuri laika "joga" :geda:

 

 

Jo kazkada seniau tai ir medituot ir joga bandziau usiiminet savarankiskai... Kažkaip traukia tokie netradiziniai dalykai... Pagalvojau kazkada, kad butu visai idomu kokiem meteliam išvažiuot į kokį šaolinių vienuolyna pagyvent :D


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man sunkiausios pirmos 15min. jei jas iškęsiu neišsižiojus (ar neprisilietus prie klaviatūros), tai pyktis rimsta ir po nakties jau būna praėjęs, tampu apatiška jam..kartais ir poros valandų užtenka ir matau, kad gal ir yra pagrindas pykčiui, bet pyktis juk kenkia tik man pačiai, tai atleidžiu, nurimstu ir gyvenu toliau...na nebent tas kaltininkas vis piktybiškai erzintų..tada :geda:

 

kaip išmokti gyventi? kaži ar tai įmanoma..ir ar reikia :D


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat buna negera jei nutyliu,jei neissisakau :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai pyktis pykciui nelygus, jei tai del kazkokio konkretaus dalyko, kuris nesusijes su mano artimaisiais aba tai darbo pyktis, praeina greitai, nes visada (beveik visada) issilieju. Bet jei pyktis susijes su artimais zmonemis, nepuolu staugti, rekti, issikrauti o kaupiu savyje ir pati nervuojuosi. Bet visada geriau jauciuosi kai issilieju. Manau, kad gyventi be pykcio neimanoma, o gal net butu per daug monotoniska. Reikia zmogui ramumos, bet kartais ir praptrukes pyktis i nauda.....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet kokiu atveju nepysksiu ant draugu, giminiu ar bendradarbiu... Bet jau jeigu nepazystami zmones man eina per nervus tai lai geriau bega kuo toliau... Reikia ir būtina išsilieti, štai tiek žinių... O kai aš išgėrias tai jau geriau nelysikit į akis :geda:


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kai aš išgėrias tai jau geriau nelysikit į akis :angry:

 

aha :flowers: vadinasi tavo pykcio protruki galima pamatyti tau isgerus??? Taip dazniausiai vyrai ir elgiasi. :D


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aha :flowers: vadinasi tavo pykcio protruki galima pamatyti tau isgerus??? Taip dazniausiai vyrai ir elgiasi. :angry:

 

Na tiesiog lengviau išprovokuojama... O ar pamatytu ta pykcio protruki čia dar neaišku...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Yra toks posakis, nori pamatyt koks išties yra vyras? Prigirdyk ji ! :P


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:) Yra toks posakis, nori pamatyt koks išties yra vyras? Prigirdyk ji ! :P

cia tau tikra tiesa... arba dar: elgtis taip, kaip niekada nesielgi ir pasiziureti kaip reaguos tavo draugas :)


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.