Pereiti prie turinio
ilja

Kaip pranešėt artimiesiems apie šeimos pagausėjimą

Rekomenduojami pranešimai

Labai adomu kaip prane?et savo artimiesiems, kad laukiates leliuko ir kaip jie a tai sureagavo?

Mes tai sugalvojom, kad buto labai neadomu taip nueiti ir paprastai i?po?kinti. Tai nupirkom torta ir ant jo pastatem gandra. Mano tetis ir vyro mama tai ne i? karto suprato :doh

O vyro broliui nusiuntem SMS'a ir ?iurejom kaip greit sureaguos. Skambutis "parejo" u? kokio 30 sekund?io :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes praneseme praejus 3 men. jie labai apsidziauge


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam prane?inet? Ir taip viska su?inos, bus ne ma?esnis siurprizas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha man tas irgi labai idomu :mirksiukas: . Nes patys dar lialiaus neturim bet planuojam :wub , bet neasivaizduoju kaip tai reiks prane?t. Atrodo nei baisu eia nei ka, ir suauge juk esam, bet...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man treeiakart labai juokingai buvo. Mamai nusprend?iau dar kura laika nesakyti. Susitinku brola ir sakau, kad laukiuosi. Klausia, kiek savaieio. Sakau- ?e?ios. Taigi, sako, ir mums ?e?ios... Pasirodo, ir broliene laukiasi. Taigi abu apsidukravom 2 sav skirtumu. Mani?ke gime 40 sav, o jo- 38 sav. Ir visi muso su broliu vaikai (mano trys, jo-du) gim? baland?io ir gegu?es men. Taigi rytoj prasideda gimtadienio maratonas.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes tiesiog susisodinom ir drebem tiesa i akis :laugh: :laugh: :laugh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes tai pranesim kaip didziausia dziaugsma. Nes tevukai labai jau laukia, spaudimas is draugu, kada, nu kada. Tik metus vede, norisi pasidziaugt dar dviese. Tik nezinau kiek ilgai, nes vyras tai isprotejes ir mano m svenciu tikrai nelaukia :geda


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aha man tas irgi labai idomu  :hm: . Nes patys dar lialiaus neturim bet planuojam  :wub , bet neasivaizduoju kaip tai reiks prane?t. Atrodo nei baisu eia nei ka, ir suauge juk esam, bet...

Va eia ir man labai idomu kaip reiktu pasakyt, tikrai atrodo suaug? esam ir ved?, o kai reikia jau skyt kaip paugliai kokie. :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Va eia ir man labai idomu kaip reiktu pasakyt, tikrai atrodo suaug? esam ir ved?, o kai reikia jau skyt kaip paugliai kokie

Tai vat :grin:

Mes ir artimeji labai lauke lialiaus, bet kai prabest reikejo jiems ta kai mazvaikiai nezinojom kaip pasakyt :laugh: Bet ir sakyt nereikejo, patis suprato... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jus tik galvom linksejot? nejau taip jau matosi? nu nebent kai pilvas jau ant nosies pakimba


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na zinai kai nuo visko bloga, miego norisi, viskas neskanu... pykina :doh

Tai nereikia ir didelio pilvo... :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mes tai pranesim kaip didziausia dziaugsma. Nes tevukai labai jau laukia, spaudimas is draugu, kada, nu kada. Tik metus vede, norisi pasidziaugt dar dviese. Tik nezinau kiek ilgai, nes vyras tai isprotejes ir mano m svenciu tikrai nelaukia :geda

Cituoju savo posta, pasirodo po savaites suzinojau kad buvau nescia :bigsmile: O pranesem turbut po valandos visiems telefonu, neturejom salygu kitaip. Toks didelis dziaugsmas. :wub


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.