Pereiti prie turinio
kicule

Ar pareigos pakeičia žmogų?

Rekomenduojami pranešimai

Kartais gyvenime buna tokiu situaiju, kai draugas ar kolega tu paciu pareigu pakyla vienu laipteliu auksciau, ir atrodo kai jis pasikeite neatpazistama.

Ar jums buvo tokiu situaciju?

I kuria puse jis pasikeite? :grin:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kicule pasakyk, ar jus tik su haski bendraujat, ar ir jusu vyrai bendrauja...

tokiu situaciju dabar labai daug...nors tox ten ir draugas, kuris iskeicia savo drauga del karjeros...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Ne tai turejau omeni, kad draugas kyla karjeros laiptais, bet aplamai bendradarbis ir panasiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maciau ir tokiu dalyku, kai pakelia pareigose, ir nosis uzsiriecia...priklauso viskas nuo zmogaus...

bet vat pvz yra tokia situacija...kai dirba juodadarbiu, o paskui kyla karjeros laiptais iki kokio vadybininko, ar kazkas panasaus, kur reik vadovaut...o draugai lieka tik pavaldiniais...ir su jais jau nebegalima elgtis kaip su draugais, juos reik valdyti (aisku geraja ta zodzio prasme), juk tave spaudzia vadovai...nuo to priklauso tavo pajamos ir pan. kaip tada elgtis...yra man atrodo tik 1 iseitis tokiu atveju, reik darbe nepamirsti savo vietos, o po darbo gali daryt ka nori....


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
maciau ir tokiu dalyku, kai pakelia pareigose, ir nosis uzsiriecia...priklauso viskas nuo zmogaus...

bet vat pvz yra tokia situacija...kai dirba juodadarbiu, o paskui kyla karjeros laiptais iki kokio vadybininko, ar kazkas panasaus, kur reik vadovaut...o draugai lieka tik pavaldiniais...ir su jais jau nebegalima elgtis kaip su draugais, juos reik valdyti (aisku geraja ta zodzio prasme), juk tave spaudzia vadovai...nuo to priklauso tavo pajamos ir pan. kaip tada elgtis...yra man atrodo tik 1 iseitis tokiu atveju, reik darbe nepamirsti savo vietos, o po darbo gali daryt ka nori....

Pritariu, labai ishmintingai parashyta

:pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pareigos man gal suteike siek tiek rimtumo, nes mokytoja juk nebusi padykusi, nes man megstanciai isdaigas, teko surimteti, o siaip esu savimi ir tiek


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais visai nieko, kai mokytoja biškį išdykus . Pas tokią ir mokytis lengviau. Žinai, kad jei ką ir iškrėsi (pokštą kokį) , tai tokia neužsigaus, o tau atsilygins tuo pačiu (pasilinksminsim), o kokia rimta, tai tuoj pas diriką nusiųs :swoon: .


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

leidziu as vaikams nedidelius pokstus iskresti, tik pasijuokiame tada visi kartu, o siaip daug kas mokykloje sako, auklet. padykus ir aukletiniai tokie, kaip ir ji...


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
maciau ir tokiu dalyku, kai pakelia pareigose, ir nosis uzsiriecia...priklauso viskas nuo zmogaus...

bet vat pvz yra tokia situacija...kai dirba juodadarbiu, o paskui kyla karjeros laiptais iki kokio vadybininko, ar kazkas panasaus, kur reik vadovaut...o draugai lieka tik pavaldiniais...ir su jais jau nebegalima elgtis kaip su draugais, juos reik valdyti (aisku geraja ta zodzio prasme), juk tave spaudzia vadovai...nuo to priklauso tavo pajamos ir pan. kaip tada elgtis...yra man atrodo tik 1 iseitis tokiu atveju, reik darbe nepamirsti savo vietos, o po darbo gali daryt ka nori....

 

kaip pirstu i aki,norejau as taip pasakyt bet kai vienas is kolegu buna pakeltas pareigose tai kiti tikisi is jo kaip is draugo visokiu nuolaidu,o kai taip neivyksta prasideda pykciai visiems geras nebusi :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  tai kiti tikisi is jo kaip is draugo visokiu nuolaidu,o kai taip neivyksta prasideda pykciai :mirksiukas: visiems geras nebusi  :grin:

O kai bent kiek nusileidi, pradeda ant galvos lipt :hm: Kaip surast ta aukso vidura? :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kai bent kiek nusileidi, pradeda ant galvos lipt :grin:

 

tu visiskai teisi,as per tokius dalykus turejau tiek problemu ,kad nenoriu dabar net prisiminti :grin::grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As drovedavasi paprasyti ka nors padaryti. Visad tekdavo priminti kad ir as under presure. Kad ir as turiu savo bosu, o darbas turi buti atliktas. Buvo nesamoniu del tvarkarasciu, iseiginiu, darbo valandu kaulijimas. mat pas mus mokedavo uz valandas.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.