Pereiti prie turinio
Nicole

Mūsų nuotraukos

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Cia prasome deti paciu fotografuotas nuotraukas (peizazus, idomius objektus ar siaip jums labiausiai patinkancias jusu darytas nuotraukas) ir parasyti, kokiu fotoaparatu buvo fotografuota :unsure:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas man labai patinkanciu mano nuotrauku :unsure:

 

Sis peizazas man sukele sviesos tunelio gale ispudi...

carlingford4-1.jpg

 

 

Si nuotrauka tiesiog dvelkia ramybe ir gamtos didybe....

dublinmountains.jpg

 

Cia mano demesi patrauke aprudijusi masina, istrigusi kalne..Kazkaip idomiai atrode surudijes objektas tarp tokios zalumos :D

crashedcar.jpg

 

O si flamingu nuotrauka buvo daryta zoologijos sode, net nesitikejau, kad atrodys, kaip is kokio zurnalo..

flamingos.jpg

 

Nuostabios spalvos pilkame fone..

parrot.jpg

 

Visos nuotraukos fotografuotos Kodak Easyshare Z740

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Si nuotrauka man tiesiog patinka ;)

 

Nuotrauka daryta keliaujant auto Ispanijoje :flower:

f6570ca6.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai grazi nuotrauka, Kicule :flower: Atrodo, lyg butu is kokio kelioniu zurnalo..Labiausiai joje man patinka tai, kad nesimato jokiu zmoniu bei masinu..Tiesiog nuostabus vaizdas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man labai patinka ši mano per medaus mėnesį daryta nuotrauka. Krioklys Plitvicos Nacionaliniame parke, Kroatijoje. Nuotrauka daryta su neskaitmeniniu fotoaparatu (galima sakyt, paprasta "muiline" Minolta). Bet tąsyk mums kažkaip labai pavyko nuotraukos :super:. Gal dėl to, kad buvo medaus mėnuo... :rolleyes:

 

didziausiaskrioklyshv7.jpg

 

:rolleyes: Ir dar - norėčiau pasiųlyti - man atrodo, kad būtų smagu, jei šioje temoje talpintos nuotraukos būtų su trumpu aprašymu, kad kiti suprastų kur tą nuotrauką daryta :sird:


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lolute,jau pasitaisiau :sird:

 

Labai grazi nuotraukyte,labai,labai :rolleyes::rolleyes::super:

 

Grazeji zako :)

 

Ispanija,Garrucha :D

 

ed42af0f.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šį nuotraukyte man šiaip miela ir tiek :rolleyes:

Taip pat Ispanija, degindamasi,pasislėpiau po palme,nes karštis nerealus buvo,tuo metu ir kilo mintis ta palme nupaveiksluoti :rolleyes:

 

3cef5b61.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai labai grazios visos nuotraukytes ,vaizdai tai super :rolleyes::rolleyes::super:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na stai dar viena man patinkanti nuotrauka. Tik labai nebarkit del kokybes, nes cia daryta ne su fotoaparatu, o su ganetinai senobine skaitmenine kamera... Tada, kai dar fotiko neturejom.

Cia ideja - mano butelys. As kazkada buvau pasinesusi ant buteliu dailinimo aliejiniais dazais :mirksiukas:

 

butlh5.jpg


Žinau, kad nieko nežinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet nuotrauka istiesu labai idomi :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2005metais Kalėdas šventėm Anykščių raj... Labai graži gamta buvo:

 

200512254zf7.th.jpg

 

200512256gj0.th.jpg

 

o čia praeitais metais pavasarį foto daryta Ąžuolų giraitėje :

 

s5302958zd2.th.jpg


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuostabios nuotraukos, mergaites :bredis: Kicule ir Kryste, pamirsot pamineti, kokiu fotoaparatu fotografavote :hm: Man labai ta palme patiko, Kicule..atrodo, kaip is kokio kelioniu zurnalo :super:

 

Kryste, o kurioje cia tiksliai vietoje Anyksciuose, vaizdelis pasakiskas :flower:

 

Lolute, gal turi daugiau nuotrauku su savo buteliais ?? Jei turi, idek ir mums pasigrozeti ;) Gali sukurti atskira tema forume Namai :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.