Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Vaikų kambarys

Rekomenduojami pranešimai

Ar jūsų vaikai turi savo kambarius? Kaip jie įrengti?

 

Mes savo sūnums atidavėm didžiausią kambarį. Nupirkom komplektą KAKADŪ (dvi spalvos- mėlyna ir oranžinė). Abu vaikai turi savo lovas, rašomuosius stalus, spinteles, spintas, televizorių, muzikinį centrą.

Dukros lovelė stovi svetainėje. Matyt, tas kambarys atiteks jai.

 

Aš pati vaikystėje neturėjau savo kambario, visuomet apie jį svajojau.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar jūsų vaikai turi savo kambarius? Kaip jie įrengti?

 

Abu vaikai turi savo lovas, rašomuosius stalus, spinteles, spintas, televizorių, muzikinį centrą.

Pas mus tas pats. Kažkur skaičiau, kad ruošies pirkt kilimą. Mes kilimų neturim, net užuolaidų. Ant langų - žaliuzės. Tiesa užuolaidos yra tik svetainėj. Toks buvo mano noras. Man kilimai ir užuolaidos - dulkių kaupykla. (Dar labiau šis mano noras sutvirtėjo, kai pamačiau savo vaikų gyd. langus - jie priešais- jokių užuolaidų, vien žaliuzės) :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano sunus irgi turi savo kamb. daro ka nori, leidziu ir sienas plakatais apkabineti, nes vasara vis tiek naujai tapetuosime, tada tai jau ne, o siaip irgi supirkome naujus baldus, pastateme jo kamb. kompa, tad as norint ieiti turiu prasyti leidimo..


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano sunus taip pat turi savo kambari, tiktai dar neirengta, tapetai baisus, o ir baldai :hm: , bet su laiku jau galvoju pas ji viska sutvarkyti :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nupirkom šiandien kilimą į vaikų kambarį- mėlyną, su oranžinėm juostukėm ir keturkampiais. Pakabinau mėlynas užuolaidas. Dabar viskas suderinta ir gražu.

Prisižiūrėjau šiandien visokių kilimų, užsimaniau ir miegamajame pasikeisti. Bet ten bus paprasčiau, nes nedidelio reikia, o ir spalvos visokios tiks.

Taigi sėdžiu dabar vaikų kambary prie kompo ir džiaugiuosi. Katė ir ta buvo susidomėjus pirkiniu.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

76603716.jpg

 

a1dcd087.jpg

55a41284.jpg

 

Zadetos vaiko kambario nuotraukos.Ka tik baigta piesti.Nu,as tik spalvinau.Piesta buvo pasinaudojus skaidriu "rodytuvu" :D


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai,labai grazu!!! :D

saunuole zmonike :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip manot, ar verst vaikus tvarkytis, ar palink tą kemsyną jų nuožiūrai. :D Kai surandu šiūkšlyną, tai papurtyt juos norisi, bet gi jau paaugliai manieji. :D


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskiui bus 3 metukai.Tvarkosi pats.Aisku,ne visada nori.Tada padedu as,zaisdami tvarkomes arba pagailiu jo ir sutvarkau pati.Juk buna ir mums dienu,kai nesinori nieko daryti....Bet pratiname savo zaislus susideti.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gražiai išdažytos sienos, zmonike :D

Gera mintis pasinaudoti skaidrių "rodytuvu"


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
76603716.jpg

 

a1dcd087.jpg

55a41284.jpg

 

Zadetos vaiko kambario nuotraukos.Ka tik baigta piesti.Nu,as tik spalvinau.Piesta buvo pasinaudojus skaidriu "rodytuvu" :D

 

Labai grazu ir :D ir sutaupoma pinigeliu, ir vaikams dziaugsmo. man labai patiko :D


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.