Pereiti prie turinio
uogyte

Kuri laukiamiausia ir nelaukiamiausia metų šventė?

Rekomenduojami pranešimai

Nugi papasakokit, kuri laukiamiausia ir nelaukiamiausia meto ?vente?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemegstu ?veneio... Taigi nelaukiu jokio. Pati geriausia ?vente- atostogos. :clap:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man - gimtadieniai. Mano, tavo, viso - megstu pabaliavot geroj kompanijoj :closedeyes: :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? labiausiai megstu Kaledas. tik butinai turi snigti.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O a? labiausiai megstu Kaledas. tik butinai turi snigti.

Pritariu, labai grazu buna kaip pasakoi. Dar man patinka Naujeji metai visada kazko laukiu, vis galvoju ateis metai nauji ir mano gyvenimas pasikeis.

:wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip visos sventes man patinka, bet kai pagalvoju realiai: sventes-tai besaikis pinigu leidimas :doh


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemegstu gimtadienio savo labai :dry: ne?inau kodel :wink:

labiausiai laukiu Kaledo fenster.gif


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nemegstu gimtadienio savo  labai  :dry:  ne?inau kodel  :wink:

 

as ir nemegstu savo gimtadienio gal, kad su metais vis senesne darausi :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemegstu sventem ruostis ir tvarkyt svenciu rezultato ir nepatinka mano gimtadieniai,man visa laika buna liudna :this[1]: o laukiamiausia svente ,tai naujieji nes vis galvoju : na jau ateinanciais metais tai ............... ir taip kiekvienais metais sau prisizadu ir kazko nepadarau :blink: :this[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagiausia visas sventes svesti sveciuose, o jei svenciu namie, tai gaunasi, kad kiaura diena praleidziu prie puodu ir tvarkausi. O save pamirstu, atsisedus prie stalo bunu nusikalusi, tai net svesti nesinori. O dar visi indai :swoon2[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pas mus susirenka savi. paruo?iam (a? su mama) stala, visko prikraunam ir paprastai u?tenka. Na gal kokios duonos, tai negi sunku perpjaut (perkam supjaustyta). Baliavojam beveik kaip sveeiuose budami. Visi taip susigyven? ir priprat? vieni prie kito, kad kas ka nori tas ta veikia. Nereikia lakstyt ir ?iuret ar visko u?tenka, jau ir puskes pripratinau (paaugles), kad jei ko nori paeios pasiima, arbatos i?siverda ir t.t. tad vargo (baliaus metu) jokio. O paskui ai?ku kokia valand?iuk? tvarkomes, bet jei toks pasitvarkymas tik pora karto metuose, tai nera taip jau ir sunku :blink:

o del to puodo, tai negi jeigu niekur neitumet, ar pas jus jokie sveeiai ateit nesiruo?to, tai nieko negamintumet :blink: ? mes vistiek visko prisidarytumem - Kaledos juk.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Smagiausia visas sventes svesti sveciuose, o jei svenciu namie, tai gaunasi, kad kiaura diena praleidziu prie puodu ir tvarkausi. O save pamirstu, atsisedus prie stalo bunu nusikalusi, tai net svesti nesinori. O dar visi indai :swoon2[1]:

O a? nueinu a MAXIMA ir visko nusiperku. Pati gaminu tik "kar?tus" ir tai ne visada :laugh: O po baliaus man padeda vyras ir vaikai susitvarkyti: indus sune?ioja, suplauna, grindis pra?luoja - a? tik pri?iuriu :laugh: Ir jei kas buna padaryta negerai, tada jau pati patvarkau :pack2_thumbup[1]:

O gimtadienis man vistiek linksmesne ?vente, nei Kaledos. Su ?eima a? matausi kasdien, tai ir ?v?sti galiu ko ne kasdien, o su visais draugais susitinku kur kas reeiau. :hm: Ir visai nesijaueiu senstanti :schmoll::hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.