Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Nervuoja makiažas

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Labai grazu ziuret kai moterys graziai ir tvarkingai pasidazius.

Bet teko ne karta matyt :hm: Pravedimai kreivi, lupdazis vos ne lupom o dantim dazit :doh taip negraziai atrodo :geda O kai dar krempudros privaryta kazin koks sloksnis tai isvis... :swoon2[1]: :doh

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha, as ir tokiu maciau , tikrai ziauru ziureti , tai jau geriau is viso nesidazyti tokiom :mad: :mad:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uztat gal makiazo savininke gerai jauciasi. ne visos juk iskarto graziai dazosi. reik ranka atmusti, kad ir pravedimas lygus butu. o jei dar kisenej nera slamanciu daug, tai kosmetika buna pigi. o kas pigu dazniausiai buna nekokybiska. o kadangi be makiazo nekaip atrodai, tai ir dazosi moteriskes kaip kuri moka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
uztat gal makiazo savininke gerai jauciasi. ne visos juk iskarto graziai dazosi. reik ranka atmusti, kad ir pravedimas lygus butu

Tai taip, as sutinku, bet nemau kad moterys kokiu 45-50 metu, per visa gyvenima neismoko pasidazyt normaliai :wink:

O dar labai juokinga atrodo, kai pamatai kokia babulyte, kai su juodu piestuku antakius nupaiso :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as zaviuosi tokiom babulytem...jos iki pat senatves turi jegu save prisiziuret.nesvarbu kad ranka sudrebejo.

man patinka ziureti i tokias smetonskas babules...kurios su skibelaitem ir rankinuku iseina i miesta. o dar ir antakius ir lupas pasidazo...ir koki dieduka i paranke pasiima.

duok dieve mums taip pat rupintis savimi iki zylos senatves.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
man patinka ziureti i tokias smetonskas babules...kurios su skibelaitem ir rankinuku iseina i miesta. o dar ir antakius ir lupas pasidazo...

I tokias ir man patinka!

As turiu omeni, kai juodu , riebiu piestuku nupaiso!

Pav., mano mociute ir antakius dazo (net dazais pariskina) :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu viskas turi buti proto ribuose, jei nemoki dazytis, tai ju geriau ir nesidazyk :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bobutes tai bobutes,jos dazosi kaip ismano ir kaip gaunasi :hm: ,bet kai kartais jaunos merginos pasidazo :hm: atrodo kaip pigios stoties rajono kekses :doh geriau visai nesidazytu :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj o aš tai anekdotą iš gyvenimo galiu papasakoti :huh:

 

važiuojam su drauge truliku, o ten tokia moteris važiuoja, nu tokia ne sena, norma dar, kokiu 30 su viršum, bet tokia šukuosena, o jau makiažas... mėlynai mėlynai akys ir pavedimai ir raudonas lūpdažis, žodžiu, kaukė 100 pudova, ne makiažas.. ir ta moteris kalbasi telefonu ir taip garsiai... ir matyt jos užklausė, kur ana važiuoja, o ji atsakė, bet taip atsakė, kad mes tam trulikė lankstėmės iš juoko.

 

sako:

 

na MOJKU jedu <_>

 

 

bet feisas taip nuo makiažo švietė, kad MOJKA jai tikrai netrukdytų :doh:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:huh: <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_doh.gif" alt=":doh:"> Pas mus darbe viena panasiai dazydavosi, tai pravarde turejo "senbernaras" :D ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš tai negaliu niekaip pamiršti tą na mojku :huh: man tai anekdotas nr vienas <_>


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oj o aš tai anekdotą iš gyvenimo galiu papasakoti ;)

 

važiuojam su drauge truliku, o ten tokia moteris važiuoja, nu tokia ne sena, norma dar, kokiu 30 su viršum, bet tokia šukuosena, o jau makiažas... mėlynai mėlynai akys ir pavedimai ir raudonas lūpdažis, žodžiu, kaukė 100 pudova, ne makiažas.. ir ta moteris kalbasi telefonu ir taip garsiai... ir matyt jos užklausė, kur ana važiuoja, o ji atsakė, bet taip atsakė, kad mes tam trulikė lankstėmės iš juoko.

 

sako:

 

na MOJKU jedu :doh::D

bet feisas taip nuo makiažo švietė, kad MOJKA jai tikrai netrukdytų :gele:

cia tai geras- iki asaru prisijuokiau :D :D :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.