Pereiti prie turinio
Snapė

Ar pasikeitė uošvių požiūris

Rekomenduojami pranešimai

Na ar pasikeitė uošvių požiūris į jus po santuokos? Ar viskas liko kaip buve? O gal pagerėjo?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa pasakius net nezinau :mirksiukas::mirksiukas:

Kaip ir nelabai as pajutau as juokio skirtumo :sird:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aha pasikeite :flowers::flowers: :D buvau ziurkyte o po vestuviu visa ziurke pasidariau ;) :D :D

geras :D :D :D

na mano vyro tevai mane dievina, laiko labai gera ir protinga mergaite, vyro mociute mane ant ranku nesioja ir nesiojo. nieko nepasikeite mane mylejo pries vestuves ir po ju... :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vyro mociute mane ant ranku nesioja ir nesiojo

 

cia aisku perkeltine prasme ;) , o tai bandziau isivaizduoti kaip ji ten tave nesioja :D :D :D


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aha pasikeite ;) :D :D buvau ziurkyte o po vestuviu visa ziurke pasidariau :D :D :D

o dar sie metai ziurkiu tai tavo uosviams turetu buti labai sunku :D :D


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o dar sie metai ziurkiu tai tavo uosviams turetu buti labai sunku :flowers: :flowers:

uosvienei ir jos vyrui laaaaabai sunku,o kazkaip su vyro tevuku(uosviu) vyro seneliais ir kitom giminem sutariu puikiai kiek pries vestuves kiek po ju, :flowers: su uosvienes brolio seima ir puikiai sutariu jie net siule parduot buta savam mieste ir isvaziuot gyvent kitur,nes ju pasakymas buvo "kad mes kartu negyvensim ilgai jei gyvensim tam paciam mieste"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.