Pereiti prie turinio
uogyte

Kokią naršyklę naudojate?

Rekomenduojami pranešimai

Man irgi ne, jau tie vaikai tai taip sugeba padaryt, kad niekaip nerandu kur tą šriftą pakeist :victory: :wub1:


Smile, and the world smile with you, cry, and you cry alone

Mano darbeliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man irgi ne, jau tie vaikai tai taip sugeba padaryt, kad niekaip nerandu kur tą šriftą pakeist :D :pana2:

atika, gal sutvarkei jau? :)

Kas papasakos kaip atstatyt srifta?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, o kai eini i Tools-> Internet Options ir zemiau mygtuka Fonts, ten nieko nepavyksta padaryti?

 

Bent jau pas mane pagal Default nustatyta kur Language Script: Latin Based, kur Web Page Font: Times New Roman, o kur Plain Text Font: Courier New :pana2: Jei vis dar neveikia, pabandyk perinstaliuoti Internet Explorer ir perkrauk kompa. O jei ir tada neveiks, parasyk ir paklausiu saviskio, kas gali buti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes Mozilla Firefox.. kai pradejau ja naudotis, girdejau, kad atsparesne pries siuksles ir virusus :rolleyes:


line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man gera ir Explorier


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš naudoju Mozilla Firefox, ji saugesnė, mažiau virusų praleidžia :santa:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas turit kelias narsykles... tai nejunkit ju abieju vienu metu, nes tada jos pasidaro nebesaugios... jei atskirai tada su saugumu viskas gerai, bet kartu jos nublusta ir apsauga nebeveikia... tuomet kyla pavojus pasigauti virusiuka ...

cia interneta radau tokia info...


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau. Pas mane visad įjungtos dvi (opera ir IE) ir su virusais bėdų neturiu (pfu pfu pfu, tuk tuk tuk)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš naudoju Mozilla Firefox, ji saugesnė, mažiau virusų praleidžia :flowers:

 

:flowers: O IE išvis pati nesaugiausia, bijočiau ten ir banko sąsk. atsidaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 3 naršykles: Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Opera. Bet dažniausiai naudojuosi Mozilla Firefox, nes man labiau patinka.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isbandziau opera, tai visai nepatiko, o dabar pradejau naudot Mozilla Firefox - patiko. bet IE pasilikau neisinstaliavau...


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

IE. Ir darbe, ir namie. Anksčiau turėjau Operą - irgi patiko, ypač ta funkcija, kad viename lange gali daug skirtingų psl atidarinėti, nereikia kiekvieno nuleidinėti, pakėlinėti. dabar namie turim Explorerį su tokia pat funkcija, tai operos ir nebesusiinstaliavom :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.