Pereiti prie turinio
uogyte

Kokią naršyklę naudojate?

Rekomenduojami pranešimai

Dabar Firefox, bet ant Win kartais labiau mėgstu Avant - FF trūksta kai kurių jo funkcijų :hm: nelabai pritaikytas Firefoxas mano naršymo polinkiams :)

IE tik iš bėdos, kai reikia ką skubiai pažiūrėt ir nesinori startint visos naršyklės su visais atsimenamais puslapiais.

Ai, Chrome išbandžiau :) irgi minimalistinis stilius :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudojam Int.Explorer ir Mozilla Firefox,man mozilla arciau sirdies,o vyrui exploreris,taip ir narsom per abu :wub1:


a720b704e9c8.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mozila firefox

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes mozila firefox, man ji patinka :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar atsinaujinau Mozila i 3 versija ir nzn,visai nepatinka vienas dalykas :sird: kad toj juostoj kur lieka adresai,lieka viskas... pvz ne tik xforumo adresas,bet ir visa kur as tame xforume buvau,pvz iskart meta adresa tiesiai i musu fotomanija ar tai dar kur nors (kur uzeinu tai viskas ir lieka) :geda: nepatinka man tas :flowers: idomu gal galima pakeisti,kad butu tik pagrindyniai adresai?! :D jei ne,tai gal kazkaip galima gryzti pre senesnes versijos mozilos kuria turiejau??

 

P.S. as tai nelabai suprantu tokiose dalykose,del to nesijokit garsiai,jai juokingai parasiau :flowers::mirksiukas:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu panagrinejau dar....nu nea,nenoriu as jos :mirksiukas: kas pasakytu,kaip grazinti ta kuria turiejau mozilla? :flowers:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ištikima mozillai firefox, kai su ja susipažinau, labai patiko, bendradarbis pamokino visokių priedų ir papildinių parsisiųsti, tai pasidariau, patogią sau, ir su exploreriu jau nebemoku, bukas man jis kažkoks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mozilla firefox ;)

Exploreris tikrai bukas :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naugoju Enternet explorer, Opera


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu panagrinejau dar....nu nea,nenoriu as jos :victory: kas pasakytu,kaip grazinti ta kuria turiejau mozilla? :)

laba jei moki issinstaliuok per add o remove programs mozilla nauja ir parsisiuntus instaliuokis senesne versija!na jei ka tai as galesiu padeti :flowers:


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju Mozilla Firefox :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat naudoju mozilla, bet kazkodel paskutiniu metu ji pradejo streikuoti, tai tenka kartais ir exploreriu pasinaudoti :gele:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.