Pereiti prie turinio
Snapė

Pirmoji meilė

Rekomenduojami pranešimai

Svečias Arlene

Galbūt reikėjo ... gal ne likimas ... tada aš buvau jauna ir trūko ryžto , o gal mes tik draugais galėjom būti :sird: manau gyvenimas viską sustato į vietas . Juk aš sutikau savo žmogų ir esu laiminga , bet kartais užplūsta prisiminimai :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai Arlene super graži istorija...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano pirmoji meile ( nors as galvojau kad tai tikais susizavejimas) buvo 7 kl. Kai paskui issiaiskinome jam taip pat patikau . :wubą: Ir iki siol prisimename tuos laikus su vaikais ir draugais prisede. :grin: :pack2_yes[1]:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aisku pas mane pirmoji meile buvo nelaiminga, greit issiskyrem. Juk visada taip, jei kuris kadrina neidomu, reik isimylet kuris mazai demesio rodo. :hm: Ai jaunyste kvailyste :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

manau kad dar ir dabar ta pirmoji meile tebegyvuoja manyje... malonus jausmais uzplusta kai ji sutinku, pamatau...

buvo abipuse, bet matyt likimas tox...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Cia reiktu kazkaip atskirti pirmaja meile nuo pirmojo isimylejimo. :mirksiukas: Pastarasis tai kazkada vaikysteje buvo, taciau tikroji meile subtylesnis, sunkiau aptinkamas reiskinis.

Aciu Dievui atejo ji ir i mano gyvenima, dabar gyvenu ja. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tikra pirmoji meile mane aplanke 16 metu.Truko apie 5 metus.Baigesi gan skaudziai-tas zmogus savo noru pasitrauke is gyvenimo.Kodel?Nezinau.Niekas nezino.Kazkaip nenoriai as ji prisimenu.Gal skaudu,gal pikta...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

trumpa bet isimintina ir aisku skaudi :x1:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Tikra pirmoji meile mane aplanke 16 metu.Truko apie 5 metus.Baigesi gan skaudziai-tas zmogus savo noru pasitrauke is gyvenimo.Kodel?Nezinau.Niekas nezino.Kazkaip nenoriai as ji prisimenu.Gal skaudu,gal pikta...

Eina sau :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

siaubingas dalykas.....kosmaras-isivaizduoju kaip tau tuo metu buvo sunku :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Galiu tik uzjausti, Zmonike :lol: Tokie prisiminimai lieka visam gyvenimui :victory:

O mano pirmoji meile buvo gan trumpa ir kaip ir daugelio atveju skausminga..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.