Pereiti prie turinio
uogyte

Ar dažote chemiškai antakius ir blakstienas?

Rekomenduojami pranešimai

Ka manote apie dazyma cheminiu budu, ar dazotes?

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebandziau, o gal reiketu, tada buciau kaip ponia su juodai pridazytais antakiais...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Da?au kas menesi , bet jie nekrenta a akis ir nera juodi ( da?o atsi?velgiant i tavo oda ir kaip megsti pvz. man rudais da?ais nes esu ?viesi ) patogu , nes kiekviena diena nereikia pie?tuku pary?kint .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Da?au.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi dazau ir man labai patinka. Maziau reikia prie veidrodzio prastoveti. :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Dazau ir as . Labai patogu. :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais da?au ir a?. Bet ne visad. Kirpykloj viena syka nuda?e juodai, tai vos "nesumu?iau" manikiuristes. O jeigu ?velniai rudai tai gal ir nieko, bet ?iaip poreikio nejaueiu. O ir su pie?tuku nesipeckioju.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dazau ir blakstienas ir antakius, labai patinka, nes nereikia kasdien darytis makiazo: veidas rudas nuo soliariumo, blakstienos juodai nudazytos paryskina akis, antakiai irgi suteikia veidui ryskumo, taip, kad kasdien uztenka tik lupdazio ar blizgesio lupoms :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dazau tik antakius, nes visad dazausi tusu, todel ndel blakstienu nesirupinu. kartais neturiu laiko i salona nulekt, tai pasidarbuoju namie pati. :)


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu labai silpnas blakstienas :mirksiukas: tai bijau jeigu dar chemiskai padazysiu tai visai iskris ir liks po viena :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
turiu labai silpnas blakstienas  :mirksiukas: tai bijau jeigu dar chemiskai padazysiu tai visai iskris ir liks po viena :hm:

 

 

Cha :laugh: , nepyk kad juokiuosi, bet bandau asivaizduoti ?mogo, pas kura tik po viena blakstiena ant akies :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? retai, bet kartais antakius taip pasida?au. Esu band?iusi ir bakstienas, bet pasirode, kad mano akys tam kiek per jautrios, nepatiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.