Pereiti prie turinio
zmonike

Balandžio 1-oji

Rekomenduojami pranešimai

Tai kaip ten su melavimu? :coffee: ...Ar stengiatės pameluoti?Apgauti? Ar visai pamirštat tai padaryti?

Kokį savo melą prisimenate labiausiai?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar nespejau kol kas nieko apgauti :coffee:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai prisimenu,kad reikia apgauti-niekas i galva nesauna...O paskui ir pamirstu,kad reikejo pameluoti... :coffee: Labiau mokykloje apgaudinedavom...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip man tai durna kažkokia šventė šita. Nei aš meluoti moku, nei apgauti, visi iškart supranta kad meluoju :angry: tai tik mane visi durnina ir tiek :angry: už tai ir nemėgstu aš šios šventės :unsure:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kai prisimenu,kad reikia apgauti-niekas i galva nesauna...O paskui ir pamirstu,kad reikejo pameluoti... :unsure: Labiau mokykloje apgaudinedavom...

Vat ir man taip buna :angry:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dar nieko neapgavau, tik vyras mane apgavo :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as dar nieko neapgavau, tik vyras mane apgavo :angry:

 

Kaip? :unsure: :angry:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai nepatinka apgaudinet zmoniu todel to ir nedarau :geda:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip? :geda::angry:

pas mus buna daznai, kad kemsasi virtuveje, kanalizacija, man tai buna kazkoks kosmaras, tai pamelavo maniskis, as puoliau ziureti susinervinus, pasirodo balandzio 1-osios pokstas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar galvojau, kad reikia cia saviskius kazkaip apgauti, o siandien ir pamirsau. Atsidariau foruma ir matau: Balandzio 1-oji....o as taip nieko ir neapgavau....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as apgavau vyra ryte-nors nemoku meluoti, juoktis pradedu, bet si karta pavyko :mirksiukas::super: :lol: :lol:

pasakiau vyrui-jezau kokie dantys pas tave purvini :) :lol: :lol: :lol: o jis pasimete, pradejo valytiss, paraudonavo.... :lol: :lol: :lol: :lol: o as ir sakau su balandzio pirmaja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: negaliu prisijuokiau iki asaru.sita momeenta reikejo matyti :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.