Pereiti prie turinio
Snapė

Draugės vyras neištikimas

Rekomenduojami pranešimai

Viena karta su drauge ilgai diskutavom, kaip reikto elgtis jeigu su?inotume, kad drauges vyras/vaikinas jai yra nei?tikimas :hm: . O kaip jus tokiu atveju pasielgtumet?

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Manau nesiki?eiau a jo santykius :hm: kai ateis laikas ji pati pamatys , o ki?imasis gali pasibaigt pykeiais - jie susitaikys o tu lieki bloga drauge , nes norejai juos i?skirt :grin: deja taip gyvenime atsitinka ... a? jau daug meto ne?ioju paslapta nors mano drauge senai i?siskyre, nepasakiau iki ?iol , kad esu maeius jos vyra su kita - tada nenorejau skaudint ji pati tai suvoke , o dabar neverta atvert ?aizdo . A? netikeeiau kito kalbomis , net ir sesers kol pati neasitikineiau , ?inau kad pasaulis nebe "gero" ?monio :geda tai mano nuomone .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na a? ir pana?iai galvoju. Nes tikrai tokiose situacijose lieki pats kaleiausias.

O i? kitos puses, a? pagalvoju kad jeigu butu mani?kis nei?tikimas. Ir visi aplinkui ?inoto ir tik ne a?. Tai nors nusi?auk tada :swoon2[1]: . O dar skaud?iau butu jeigu tikrai geros drauges ?inoto ir tyleto. Turbut pykeiau ir ant jo.

Man irgi kaip tyeia tenka patekt a tokias situacijas labai labai da?nai. Tai i?tisai ir klaustukas buna. Sakyt ar ne?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galiu isiterpti i jusu pokalbi? Jei taip, tai as taip pat turiu savo nuomone apie tai. Jei tavo drauge is tiesu yra gera drauge, manau, kad reikia psakyti, ji supras, kad linki jai tik gero, taciau jei draugyste abejoji, geriau nesakyk, nes liksi kalta.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar galiu isiterpti i jusu pokalbi? Jei taip, tai as taip pat turiu savo nuomone apie tai. Jei tavo drauge is tiesu yra gera drauge, manau, kad reikia psakyti, ji supras, kad linki jai tik gero, taciau jei draugyste abejoji, geriau nesakyk, nes liksi kalta.

 

?inoma kad gali. Kas per klausimas :hm: ? Mes tam eia forume ir diskutuojam kad visi i?reik?tu savo nuomon?, ir galbut patarto. :grin:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinote, as pati patyriau ta jausma, kai mano buves vyras slaistesi i kaire ir i desine, tada ne viena neatejo ir nepasake, o kai issiskyriau tada visos pradejo man sakyti, kad as gerai padariau, nes jis turejo kitu moteru, bet tada man jau visai nereikejo ju pasakojimu, tiesiog buvo labai gera galimybe atsirinkti kas yra kas.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?inai, o a? bi?ka a kitokia situacija buvau pakliuvus. Pasakiau, bet manim nepatikejo. Bet nelikau nei a? kalta, nei nekalta. O kaip i?siskyre, po gero dviejo meto, ir jis pats jai prisipa?ino kad taip buvo kaip a? sakiau, tai ji atleke pas mane, vos ne su atsipra?ymu. Taigi a? galvoju, eia kaip kada. Nors sakau, jeigu mani?kis lakstyto ir drauges ?inoto, tai ir ant jo turbut pykeiau, kad viena kaip durnele nieko ne?inojau.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai man pasakojo apie buvusi,ojo nuotykius tai as ne ant jo pykau, bet buvau pikta ant draugiu, kurios tai sake, jauciausi kaip kokia kvaisa ju akyse. Kai gyveni su zmogumu draugiu tarpe pasipasakoji apie tai, kad jis tau geliu atnese, gal kavos isvire, o jos zino, kad jis eina i kaire ir juokiasi klausydamos tokiu mano pasakojimu, ar ne slykstu?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kai man pasakojo apie buvusi,ojo nuotykius tai as ne ant jo pykau, bet buvau pikta ant draugiu, kurios tai sake, jauciausi kaip kokia kvaisa ju akyse. Kai gyveni su zmogumu draugiu tarpe pasipasakoji apie tai, kad jis tau geliu atnese, gal kavos isvire, o jos zino, kad jis eina i kaire ir juokiasi klausydamos tokiu mano pasakojimu, ar ne slykstu?

 

 

Nu va va, a? ir sakau kad baisiai nesmagu butu jeigu visi aplinkui ?inoto, o tu kaip kvai?a ne.

P.S. U?jaueiu tave :sird


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz uzuojauta, bet visa tai buvo taip seniai, kad dabar tik juokas ima, taciau pamoka gera visam gyvenimui, zinai, sako, gyveni ir mokaisi, bet visvien durnas mirsti... :swoon2[1]:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Nors sakau, jeigu mani?kis lakstyto ir drauges ?inoto, tai ir ant jo turbut pykeiau, kad viena kaip durnele nieko ne?inojau.

as ir pykciau, jei mano drauge ar draudes zinotu apie toki dalyka ir man nieko nepasakytu :this[1]:

kai mano buves vyras slaistesi i kaire ir i desine, tada ne viena neatejo ir nepasake, o kai issiskyriau tada visos pradejo man sakyti, kad as gerai padariau, nes jis turejo kitu moteru, bet tada man jau visai nereikejo ju pasakojimu, tiesiog buvo labai gera galimybe atsirinkti kas yra kas.

Edituk, as ir pykciau :mirksiukas:

Ir manau jei tai liecia tovo geros drauges reikia butinai pasakyt, aisku kas kita yra jei tai liecia paprastu pazistamu.

Taigi a? galvoju, eia kaip kada.
Tai vat tas ir yra, jei tu nemazai laiko bendrauji su zmogum? tai tikrai zinai kaip ir ka jam gali pasakyt, o kur reiktu nutylet :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat sutinku su editos nuomone, kad priklauso nuo situacijos, nuo poros santykiu ir nuo tavo santykiu su tuo asmeniu :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.