Pereiti prie turinio
Svečias Vandenis

Pakalbėkim apie kunigus

Rekomenduojami pranešimai

Svečias Vandenis
Asmeniškai man tėvas Stanislovas nemalonus, nežinau kodėl tiesiog nemalonus ir tiek, nors ir tik per teliką mačiau.. ir iškur žinai, kad tėvui Stanislovui pinigai nerūpi, gal jį Uspaskichas (atsiprašau nežinau kaip rašosi) stipriai remia, tai iš kitų ir neprašo.

Pas tėva Stanislova teko lankytis ne vieną kartą.Ir liudininkais but per šliuba,ir vaikus krikštyt ir šiaip užsukti.Per mišias nėra pompastikos-viskas vyksta labai nuoširdžiai ir šiltai,galbut todėl sekmadieniais prie kaimo bažnytėlės rikiuojasi autobusai iš alytaus,klaipėdos,vilniaus ,šiaulių ir tt.To neimanoma papasakot,ta reikia pamatyt.

Už jokias apeigas(šliubas,krikštas mišios ir tt.)niekas pinigu neprašo,po visko gali nueit prie auku dėžutės ir imest tiek kiek gali,o galima ir maisto atvešti (pabandyk savo parapijos klebonui dešros pasiulyti,kaip atlygi už mišias :) )

Paprasčiausiai viena karta imk ir nuvažiuk pas jį,pamatysi žmogu-pasišventusi šitam darbui visa širdim :pack2_yes[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dabar bažnyčia neturi tokios valdžios kaip tada,todėl ir bausmių nėra :)

Duok vaidžią-atsiras.

 

Šituo tikiu 100%. Tik manau, kad žmonės mokosi iš savo klaidų ir daugiau nedaleis, kad bažnyčia valdžioj būtų.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas tėvą Stanislovą teko lankytis ne vieną kartą.Ir liudininkais būt per šlūbą,ir vaikus krikštyt ir šiaip ušsukti.Per mišias nėra pompastikos-viskas vyksta labai nuoširdžiai ir šiltai,galbūt todėl sekmadieniais prie kaimo bažnytėlės rikiuojasi autobusai iš alytaus,klaipėdos,vilniaus ,šiaulių ir tt.To neįmanoma papasakot,tą reikia pamatyt.

Už jokias apeigas(šliūbas,krikštas mišios ir tt.)niekas pinigų neprašo,po visko gali nueit prie aukų dėžutės ir įmest tiek kiek gali,o galima ir maisto atvežti (pabandyk savo parapijos klebonui dešros pasiūlyti,kaip atlygį už mišias :) )

Paprasčiausiai vieną kartą imk ir nuvažiuok pas jį,pamatysi žmogų-pasišventųsi šitam darbui visa širdim a115.gif

 

Aš tikiu, kad jis pasišventęs, bet negi tau nėra taip buvę, kad nemėgsti žmogaus ir tiek, o kitas vis 'šika' tau gyvenimą, o jam vis atleidi, nors priežasties nerandi? Juk sakiau, kad nežinau priežasties, bet nemalonus. Dėl nuvažiavimo, tai man sunku prisiruošt į Alytų nuvažiuot, o čia ... o kur jis gyvena c085.gif ? Beje o jis katalikų kunigas????? kažkaip visad įsivaizdavau, kad jis provoslavų c085.gifc085.gifc085.gif .

Dėl tos dešros, na jei nuneščiau savo bažnyčion kunigėliui a085.gif


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
Bėje o jis katalikų kunigas????? kažkaip visad įsivaizdavau, kad jis provoslavų   

Paskaityk apie jį jei nežinai , tai žmogus vertas pagarbos , bendraujant su juo jauti iš jo sklindančią gerą energiją ... negaliu to aprašyti - tai reikia pajausti :sird

http://www.kedainiai.rvb.lt/tevstanisl.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Paskaityk apie jį jei nežinai , tai žmogus vertas pagarbos ,  bendraujant su juo jauti iš jo sklindančią gerą energiją  ... negaliu to aprašyti - tai reikia pajausti  :sird

http://www.kedainiai.rvb.lt/tevstanisl.html

 

Ne, nu iškart pasijaučiau, kad mane puoli, iškur ištraukei, kad jo negerbiu :blink: ?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
Ne, nu iškart pasijaučiau, kad mane puoli, iškur ištraukei, kad jo negerbiu :blink: ?

:doh koks puolimas , neperdėk ... juk rašiau ką aš jaučiu - pagarbą .Jei tau pasirodo viskas kitaip problema slypi tavyje . Atleisk, bet iš mano pusės jokio puolimo , pasiūliau paskaityt todėl , kad paaiškėtų jog jis katalikas :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Vandenis
Aš tikiu, kad jis pasišventęs, bet negi tau nėra taip buvę, kad nemėgsti žmogaus ir tiek, o kitas vis 'šika' tau gyvenimą, o jam vis atleidi, nors priežasties nerandi? Juk sakiau, kad nežinau priežasties, bet nemalonus. Dėl nuvažiavimo, tai man sunku prisiruošt į Alytų nuvažiuot, o čia ... o kur jis gyvena :geda ? Bėje o jis katalikų kunigas????? kažkaip visad įsivaizdavau, kad jis provoslavų :geda  :geda  :geda .

Dėl tos dešros, na jei nuneščiau savo bažnyčion kunigėliui  :)

Jis vienuolis-pranciškonas,,labai malonus bendraujant žmogus,o televizija gali labai ivairiai sumontuot filmuota medžiaga ir viską pakreipt sau naudinga linkme :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atleidžia-dievas-ne kunigas.

Jeigu nusidėjai neužtenka nueiti į bažnyčią 'pakalbėt' su Dievu ir vsio :nono:

Jėzus įsteigė atgailos sakramentą (kad visi galvos nekvaršintų :mirksiukas: ) "Imkite Šventąją Dvasią. Kam nuodėmes atleisite, tam jos atleistos, ir kam sulaikysite, jos sulaikytos" (Jon 20,22-23).

Taigi Kristaus įgaliojimu nuodėmes atleidžia kunigai. Ir kol tau kunigas nepasakys "Aš tave išrišu iš tavo nuodėmių...." tai tos nuodėmės nebus atleistos, kiek ten bažnyčioj besimelstum, na nebent prieš mirtį nebūtų arti kunigo ir tikrai labai atgailautum.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jeigu nusidėjai neužtenka nueiti į bažnyčia 'pakalbėt' su Dievu ir vsio  :nono:

Jėzus įsteigė atgailos sakramentą (kad visi galvos nekvaršintų :brunette: ) "Imkite Šventąją Dvasią. Kam nuodėmes atleisite, tam jos atleistos, ir kam sualikysite, jos sulaikytos" (Jon 20,22-23).

Taigi Kristaus įgaliojimu nuodėmes atleidžia kunigai. Ir kol tau  kunigas nepasakys "Aš tave išrišu iš tavo nuodėmių...." tai tos nuodėmės nebus atleistos, kiek ten bažnyčioj besimelstum, na nebent prieš mirtį nubūtų arti kunigo ir tikrai labai atgailautum.

 

 

Na aš bažnyčios nelankau. Ir tikrai neinu išpažinties, viena kart gyvenime buvau, bet net nežinojau ką pasakyt. Tai pasakiau kad keikiaus ir miniu dievo vardą bereikalo. Man į bažnyčia nueiti yra tik malonu ir pabūti tiloje, ramumoje, kuri yra bažnyčioj. Ir ne tikrai išrišti savo nuodemių.

Pasikalbėt su vienuoliais ar kunigais šiaip tai yra labai fainai, bet ne daugiau.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir aš išpažinties neinu, buvau pora kart, paskutinį daugiau bei prieš 10 m., bet čia Vandenis pareiškė, kad nuodėmes atleidžia Dievas, o kunigai tik babkėm surinkt...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Vandenis
Tai ir aš išpažinties neinu, buvau pora kart, paskutinį daugiau bei prieš 10 m., bet čia Vandenis pareiškė, kad nuodėmes atleidžia Dievas, o kunigai tik babkėm surinkt...

Būtent taip ir yra. :) kažkaip nepamenu kad kristus, gyvas būdamas,statytu bažnyčias,rinktu mokesčius už krikšta ir tt.

kiek pamenu jis net namų neturėjo,o ėjo per žmones skleisdamas tikėjima,dalindamasis viskuo su tais kurie turėjo dar mažiau.

Kas liečia išpažinti,tai man atrodo,kad tokiu būdu anksčiau buvo renkama informacija,nes nebuvo,nei pasiklausymo aparatūros,,nei melo detektorių :grin: tokiu budu buvo galima surinkti informaacija,apie dalykus,kurių šiaip žmogelis niekaip nepripažintų,o kas valdo informacija-tas valdo pasaulį :drinks_drunk[1]:

Taigi kodėl aš turėčiau,patikėt savo paslaptis žmogui,tegul ir kunigui?juk jis toks pat žmogus kaip ir aš.Jam taip pat būdinga klysti,ir jo nuomonė nebūtinai sutampa su dievo nuomone :unsure: Taigi jie tokie pat nusidėjėliai kaip ir visi kiti,todėl jei jie neišpažysta savo nuodėmių man-aš nesiruošiu jiems pasakot apie savasias :schmoll:

 

Taigi kodėl aš turėčiau,patikėt savo paslaptis žmogui,tegul ir kunigui?juk jis toks pat žmogus kaip ir aš.

Nu nevisai toks kaip tu, jis Dievo vietininkas žemėje, jis gano avis, o ta avis kaip tik ir esi tu :) .

 

Nu nevisai toks kaip tu, jis Dievo vietininkas žemėje, jis gano avis, o ta avis kaip tik ir esi tu :) .

Taigi ir jie iš to pačio avių būrio kilę o avis kad ir kaip gerai apie save begalvotu,kad ir kokių įgaliojimų sau besuteiktų,vistiek ir liks avimi,o ne piemeniu :brunette:

 

Added:

O dėl vietininkų,tai aš nemačiau dekreto kuri būtų dievas pasirašes. :geda man atrodo,kad jie patys save tokiais laiko,o tai nebūtinai yra teisybė :bee

 

O tai Dievo dekretą, kad būtina krikštytis, eit prie pirmos komunijos ir t.t., tai jau matei :blink: gal užtenka tik tikėt ir vsio :hm: nereikia jokių bažnyčių, jokių kunigų (ir tėvo Stanislovo tame tarpe), o gal ir pačio Dievo nėra, juk irgi gali būti, kad gūdrūs kunigai visą tai sumąstė, kaip nuolatinį savo pragyvenimo šaltinį?

ir kodėl manai, kad kunigas irgi avis? juk jie paprastai jau nuo mažens yra labai pabožni, biškį čiudnesni, pasirenka tokį gyvenimo kelią, ir per tam tikrus, nu aišku jų pačių sugalvotus, ritualus pakyla laipteliu arčiau link Dievo ir tampa piemenim.

 

Matyt, mažai turi informacijos apie kunigus, Eitvyde.

Toli gražu ne visi eina kunigauti dėl pašaukimo. Kalbėjau su žmogumi, kuris pažįsta kardinolą, visus vyskupus ir daug metų domisi kunigų reikalais. Jo nuomone, reikėtų mest lauk kas trečią kunigą...Kai kuriuos demaskuoja dar seminarijoj ir išmeta, kai kurie ir kunigais tampa. O kiek kunigų tarpe yra saugumo agentų? o kiek homoseksualistų?

Kai kuriems iš jų ganymas reikalingas kur kas rimtesnis nei mums...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dėl tų kunigų ir tikėjimas silpnėja ir sektų visokių prisikuria. Aš kalbu apie tikrus kunigus.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.